Sıcak havaların kendine tam manasıyla hissettirmeye başladığı bugünlerde, yaz modası da şekillenmeye başladı. Yaz aylarının vazgeçilmez parçası olan tişörtlerde, 2014 yaz sezonuna en canlı tasarımlarıyla hazır. Zara’nın 2014  yaz sezonuna özel olarak hazırladığı koleksiyonunda yer alan kollu ve kolsuz tişörtlerle yazın, tüm şıklığını üzerinize yansıtabilirsiniz.

Zara Erkek Tişört Modelleri

Sade ve düze renklerinde kullanıldığı tişörtlerde, hem rahatlık hem de şıklık bir araya getirilmiş. Daha ağırlıklı olarak çizgili desenlerde birbirinden farklı renkler kullanılarak, yaz döneminin tüm canlılığı ve ahengi yazın modasına da en güzel ve en etkili şekilde yansıtılıyor.

Zara Erkek Çiçek Desenli Tişörtler

Çiçek Desenli Tişörtler Yazın En Moda Desenleri

2014 yaz sezonunda yan ya da dikey desenlere sahip olan tişört modellerinin yanı sıra koleksiyonun öne çıkan parçalarından birisi de yaprak ve çiçek desenlerinin ufak şekilde işlenmesiyle tasarlanan rengarenk modellerdir. Özgün tasarımları ve desenleriyle yaz sezonunda hem şıklığı hem de rahatlığı şıklığınızdan vazgeçmeden elde edebilmenize yardımcı olacak tişört modelleriyle kendi modanızı da yaratabilirsiniz.

Yazın bunaltıcı sıcaklarında daha rahat edebilmenize yardımcı olacak tişörtleri hem pantolonlarınızla hem eteklerinizle hem de şortlarınızla rahatlıkla kombin edebilirsiniz.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Çağıl söyledi:

    Sitenizde yerli markaların yeni sezon ürünlerini de görmek güzel olabilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*