Moda dendiğinde akla ilk olarak ayakkabı ve çantalar geliyorsa, hızla değişen trendlerle en çok mücadele eden de yine ayakkabı ve çantalar demektir. Özellikle bir çanta modeli var ki, bazen unutuluyor, bazen hatırlanıyor ve yeniden trend oluyor. Kısa sürede popülerliği farklı bir modele kaptırıyor ancak vazgeçmiyor ve yeniden moda olmayı başarıyor.

deri postacı çantası

deri postacı çantası

Modanın değişim rüzgarlarına direnen bu çanta elbette postacı çantası modelleri… Aslında bu model erkekler ile kadınları ortak bir paydada buluşturan tek çanta tasarımı! Bu özelliği dahi postacı çantalarının ne kadar özel olduğunu anlatmaya yetiyor.

ilkbahar yaz postacı çantası modelleri

ilkbahar yaz postacı çantası modelleri

Postacı Çantası Kimlere Yakışır?

ilkbahar yaz postacı çantası modelleri

ilkbahar yaz postacı çantası modelleri

İşte bazılarını kızdıracak o sorunun yanıtı… “Dilenci torbası” olarak da adlandırılan ve hem pratik olması hem de cool duruşu ile gönülleri fetheden bu modeller her tarza uyum sağlamaz. Eğer topuklu ayakkabılardan vazgeçmeyen, pahalı takılarını sergilemeyi seven ve 7 / 24 full makyaj ile gezen bir kadınsanız, üzülerek belirtiyoruz ki postacı çantası üzerinizde oldukça eğreti duracaktır. Çünkü bu modeller daha çok salaş bir tarzı olan kadınlara yakışıyor.

kırmızı postacı çantası

kırmızı postacı çantası

Postacı Çantası Alırken Renge Dikkat!

pembe postacı çantası

pembe postacı çantası

Çantanızı yüksek olasılıkla günlük yaşamınızda kullanacaksınız ve gün boyunca sürekli koşturmaca halindesiniz. Bu nedenle koyu renkten şaşmayın! Mümkün olduğunda iki rengi bir arada barındıran bir modeli seçin ki her kıyafetinize uysun. İç astarının da açık renk olmasına dikkat edin. Çünkü geniş ebattaki çantanızı dolduracaksınız. Açık renk astar aradığınızı hemen bulmanızı sağlar.

5 Yorum

 1. Çeşminaz söyledi:

  Tasarımlar çok güzel, özellikle markalı ürünleri tercih ediyorum. Teşekkürler modacini.

 2. Fidan söyledi:

  Zamana Direnen Postacı Çantası Modelleri! yazınızı baştan sona merakla okudum, çok dolu bilgiler.

 3. Güher söyledi:

  Yazıdaki özellikle birinci resim harika duruyor

 4. Funda söyledi:

  siteniz mobil uyumlu mu

 5. Gaye söyledi:

  2 numaralı resim iyi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*