Moda dünyasının dev isimleri arasında yer alan Yves Saint Laurent, modada olduğu kadar kozmetik alanında da çok başarı. Kozmetikleriyle de ünlü olan lüks marka yeni bir ruj serisi çıkarıyor. Önümüzdeki Nisan ayında satışa sunulması beklenen Rouge Pur Couture Vernis à Lèvres Glossy Stain seri, animasyon bir film ile gösterime girdi. Alışılmışın dışında bir filme imza atan Yves Saint Laurent, ilhamını alışılmışın dışında bir rujdan almış.

Yves Saint Laurent'ten Ruj

Rouge Pur Couture Vernis à Lèvres Glossy Stain adı verilen bu özel serinin amacı parlatıcı, boya ve lipstick özelliklerini bir rujda toplamak. Yves Saint Laurent’ın yeni ruju, dudakları nemlendiriyor, renklendiriyor ve hafif parlatıyor. Diğer parlak rujlardaki gibi emanet duran ışıltı pigmentleri bu rujda yok. Rouge Pur Couture Vernis à Lèvres Glossy Stain serisi dudaklarda daha doğal ve çekici görünüyor.

5 Yorum

 1. Gül söyledi:

  Konya’da bu modellerin satıldığı yer neresi, gelecek pazar büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

 2. Güldeste söyledi:

  Sitenizdeki yazıları düzenli olarak takip ediyorum. Samimi olmam gerekirse kaleme aldığınız tüm bilgiler özgüvenimi artırıyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 3. Fahriye söyledi:

  Yazınızdaki özellikle beşinci kombin inanılmaz olmuş

 4. Ceyda söyledi:

  Yves Saint Laurent’ten Ruj metninizi her bir cümlesini anlayarak merakla okudum, inanılmaz bilgiler var.

 5. Ayren söyledi:

  İnceleme metninizdeki parçaların genellikle orta yaşlarda ki bayanlar için güzel olacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*