Her zamanki gibi bu yılda yüksek topuklu ayakkabı modelleri gündemin vazgeçilmezleri olmuştur. En pahalı abiyeler bile modası geçmiş bir topuklu ayakkabı ile üzerinize hiç yakışmayabiliyor. Ve eleştiriler alabiliyorsunuz. Bayanların en sevmediği eleştirilerdir kıyafet eleştirileri.

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modası

Bazen rahat edemesenizde giymek zorunda olduğunuz topuklu ayakkabıyı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Topuklu ayakkabıyı giydiğinizde mutlaka yürümelisiniz. Eğer rahat edebiliyorsanız ayakkabı tercihiniz tamam. Gelelim bu yılın modası olan yüksek topuklu ayakkabı modellerine. 2014 yılının ikinci yarısını bitirmek üzere olduğumuz bu dönemde en yeni ve en çok moda olan ayakkabılar ince topuklu sade ayakkabılardır.

İnce topuklu ve topuğu ince kristal taşlarla süslenmiş nazik ayakkabılar bu yılda en moda ayakkabılar olarak vitrinleri süslemeye devam edicektir. Artık babetleri bir kenara koyarak kış gecelerinin en moda kadını siz olmak istemezmisiniz?

Kış aylarında bir gece kulübüne giderken yada bir davete katılırken sade siyah bir abiyenin altına giyeceğiniz kristal taşlı ince topuklu bir ayakkabı ile hem boyunuz oldukça uzayabilecek hem de gecenin en şanslı bayanı siz olacaksınız.

5 Yorum

 1. hale söyledi:

  Pek giyemiyorum ama çok güzel duruyorlar 🙂

 2. Alpike söyledi:

  Yazı İçeriğiniz inanılmaz bence

 3. Gülnaz söyledi:

  Yüksek Topuklu Ayakkabı Modası isimli yazıyı en baştan son cümleye kadar sakince okudum, harika detaylar var

 4. Besra söyledi:

  Yalova’da bu kombinlerin satış noktası neresi, bir sonraki salı moda günü yapmayı planlıyorum.

 5. Belma söyledi:

  Yukarda anlattığınız yedinci görseli benim için kıymetli birisine alsam diyorum. sizce mantıklı mı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*