Yüksek bel etek modelleri, vücudu mükemmel gösterebilen bir etkiye sahip olduğu için özellikle resmi bir stile ihtiyacınız olan kombinler arasında daha sık gözükmektedir.

etek

etek

Yüksek belli bir etek giyebilmek için boyunuzun kısa olmaması ve kilonuzunda ideal olması gereklidir. Belinizi sıkı bir şekilde saran bu modellerin alt kısımları kalem etek modelleri şeklinde tasarlanmıştır.

yüksek bel etek

yüksek bel etek

Ön kısımları kısa arka kısımları uzun olan gömlek modelleri ile başarılı bir kombin yaratmak istiyorsanız, gömleğinizin ön kısmını eteğinizin içine sokarak giyebilirsiniz. Gövde kısmını saracak olan gömlek ve trikoları ise tamamen eteğin içine sokabilirsiniz.

Ayakkabı ve Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?

Yüksek belli eteklerde en çok tercih edilen renk ise siyahtır. Toparlayıcı ve asil havası sebebiyle seçilen siyah rengi özellikle iş toplantılarında kurtarıcı görevini üstlenmektedir.

yüksek bel etek modelleri

yüksek bel etek modelleri

Siyah ve diz üstü hizasındaki yüksek bel eteğinizi yakalı bir gömlek ile birlikte kombinleyerek de giyebilirisiniz. Aşırı ışıltılı olmayan ve parlamayan klasik stiletto topuklu ayakkabılar ile eteklerinizi tamamlayabilirsiniz. Çanta seçiminizi ise ufak el çantalarından yana yaparsanız samimi ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*