Kadınlar makyaj malzemeleri arasında belki de en çok ruju severler. Makyajı tamamlayan ruj çekiciliği ve seksiliği arttırıyor. Kadınlar ruju seviyor fakat ruj seçerken nelere dikkat ediyorlar? Ruj seçimlerinde öncelikle sağlıklı ve kaliteli bir marka kullanılmasına dikkat edilmeli çünkü; insan vücuduna en çok ağızdan mikrop girer. Bu yüzden sağlıklı ve bakteri üretmeyen rujlar seçilmeli. Ruj seçerken ikinci aşama ise doğru renktir.

YSL Golden Gloss Ruj

Her renk her cilt tipine uyum sağlamaz.

Tüm renk seçenekleriyle Ysl Golden Gloss yeni bir ruj ve inanın altın kadar değerli. Mango suyu ve 24 ayar altın içeren rujun etkilerine inanamayacaksınız. Tıpkı kristal bir avize gibi ışık yansımaları ve altın ışıltısıyla göz kamaştıran Yves Saint Laurent Golden Gloss ile muhteşem dudaklara sahip olmak elinizde. Dudaklara dolgunluk vererek doğal ve seksi bir görüntü sağlayan Ysl Golden Gloss aynı zamanda dudakları nemlendirir ve besler. İçeriğindeki pirinç kepeği özü ile dudak yaşlanmalarını da önleyen Yves Saint Laurent Golden Gloss genç dudaklara sahip olurken yaşlanma etkilerini de geciktirebilirsiniz.

5 Yorum

 1. nihal söyledi:

  renkleri harika! ben de ysl ürünlerini severek kullanıyorum.

 2. Ferda söyledi:

  Makyaj konusunda birçok yazı inceleme altına aldım ama bu şekilde detaylısını ilk kez gördüm.

 3. Besra söyledi:

  Yukarda anlattığınız sekizinci tasarımı kendime hediye etmeyi planlıyorum. sevinir mi acaba

 4. Cangül söyledi:

  Sitenizdeki incelemeleri her daim hafızama kazıyorum. Samimiyetle söylüyorum yazdığınız tüm bilgiler özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 5. Arın söyledi:

  İnceleme metninizdeki kombinlerin genellikle koyu renklerde giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizce?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*