Yaz aylarının gelmesiyle birlikte davetlerin ve düğünlerinde sezonları yavaş yavaş açılmaya başladı. Böyle özel günlerde güzel ve alımlı görünmek isteyen hanımlar abiye tercih ederek hem göz alıcı olurken hem de sezonun en iddialı renklerini üzerlerinde taşıyabiliyorlar. Sürekli olarak değişiklik gösteren abiye modelleri arasında en dikkat çeken yırtmacı modeller. Bu modeller uzun ve güzel bacaklı hanımların daha çok tercih ettiği model olmasının yanı sıra oldukça zarif görünmenizi sağlayacak bir kıyafettir.

Kırmızı Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Farklılık Arayan Hanımlara

Vücuduna ve kendine güvenen hanımların tercihlerinin baş sırasında yer alan yırtmaçlı abiye modelleri birbirinden farklı renge ve modele sahip olabilirken en çok kırmızı ve siyahın hakim olduğunu görebiliyoruz.

Cesur kadınlar her zaman farklı olmayı sever. Özel günlerde de bu farklılığınızı yansıtacak modelleri deneyebilir, uygun makyaj, saç ve aksesuar kombinleri ile kendinizi çekici kılabilirsiniz. İçinizdeki seksi kimliği yansıtacak olan tasarımlardan kendinize en uygun olanlardan birini seçip, özel zamanlarınızda vakit kaybetmeden giymeye başlayın. Yırtmaçlı abiye ile farklı olduğunuzu gösterin

5 Yorum

 1. Berceste söyledi:

  kışın bunlar düğünde nasıl olur

 2. Tülay söyledi:

  Makalenizdeki modellerin genel olarak sokak modasına uyanlar için yakışacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 3. Gülriz söyledi:

  Paylaştığınız görseller fevkalade, nereden alabiliriz

 4. Anise söyledi:

  siteniz akıllı telefon uyumlu mu

 5. Çıgıl söyledi:

  Bu resimler harika, nereden alınabilir

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*