2015 yılının ilk çeyreğini geride bıraktık. Bu dönemde, kış mevsimini geriden bırakmanın ve yaza doğru ilerlemenin mutluluğunu yaşadığımızı ifade edebilirim. Yaz ayı demek, coşku demek, yaz ayı demek, heyecan demek, yaz ayı demek, her şeyin cıvıl cıvıl olduğu bir dönemin içerisine girildiği demektir. Bu dönemde modanın çizgisinin de bu şekilde olacağını ifade etmekte fayda var.

püskül detay

püskül detay

Bazen Sınırların Dışına Çıkmak Gerekiyor

2015 yılı yaz dönemine püskül detaylar damga vuracak gibi duruyor. Şimdiden bütün vitrinlerde bu giysileri görebiliyoruz. Özellikle üst giyime yansıyan ve bu noktada şıklığında ortaya çıkmasına yardımcı olacak bu giysilerle, farkınızı açıkça ortaya koyabilirsiniz.

püsküllü kombinler

püsküllü kombinler

Bu detaylarda saklı olan ayrıntı ise, farklı bir havaya sahip olarak yeni bir tarzın ortaya çıkarılmasıdır. Herkesten, her şeyden farklı olmak, aykırı bir tarza sahip olma, kendi adınıza modanın başlangıç noktasını teşkil eder. 2015 yılının özellikle yaz döneminde ortaya çıkan püskül detayların yeni bir trende sebebiyet verdiği görünüyor. Farklı olmak ve fark yaratmak için, bazen sınırların dışına çıkmak gerekiyor.

5 Yorum

 1. Gülbahar söyledi:

  ilkbaharda bunlar mezuniyet programında abartı mı olur?

 2. Berçin söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki birçok yazıyı dikkatlice okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Moda Trendleri bölümündeki makaleler favorim.

 3. Füruzan söyledi:

  Yeni Trend Püskül Detaylar şaheserinizi en baştan son cümleye kadar merakla okudum, harika detaylar var

 4. Fatma söyledi:

  3 numaralı model çok güzel

 5. Arın söyledi:

  Bu Kombinler süper sanki

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*