Motora binmek emek ve deneyim isteyen, özel bir tutkudur. Özellikle ülkemizde yanlış ve yaygın bir kanı vardır, motora yalnızca erkeklerin bindiğine dair. Son yıllarda gelişen imkanlar sayesinde ve toplum için değil de kendim için yaşıyorum, ben böyle mutlu oluyorum diyen düşünce tarzının etkisiyle etrafta motor kullanan veya bir motorun arkasında seyahat etmekte olan bayan sayısında ciddi artışlar gözlemlenmekte.

Motorcu Ceketleri Erkek

Hal böyle olunca önde gelen moda tasarımcıları, bayanların tutkularını tetikleyecek tasarımlara imza atarak 2011 kış trendleri arasında motorcu giysilerine de yer vererek oldukça farklı bir konsept ortaya koyuyorlar. Bir çok insanın “olur mu öyle şey” diyerek tepkiyle yaklaştığı motor temalı giysiler, oldukça şık ve bayanlardan yoğun bir ilgi görüyor.

Motorcu Ceketleri Bayan

Siyahın karanlığı ile dans eden metalik renklerle şekillenen bu yeni trende ilk etapta soğuk bir bakış açısıyla yaklaşan bayanlar, ürünlerin cazibesi karşısında beğenilerini gizleyemiyorlar. Baktıkça insana içinden “Hey Sen! Haydi Fırtına Gibi Eselim” diye seslenen duyguları dürtükleyip de, ilgiyi üzerlerine kelepçelemeyi başaran bu yeni tarzın ürünleri, 2011 yılında sık sık karşımıza çıkacağa benziyor.

5 Yorum

 1. Gülben söyledi:

  Yerli markaların yazılarına da yer verin, Kilis ilimizde büyük markalar var.

 2. Gülnaz söyledi:

  yeşil modeller yazılar görmek isterim

 3. Çağla söyledi:

  Web sayfanızdaki moda yazılarının genelini dikkatlice okudum, çok başarılısınız. Özellikle Stil kategorisindeki yazılar favorim.

 4. Çıgıl söyledi:

  Yazıdaki özellikle beşinci model çok güzel duruyor

 5. Fatma söyledi:

  sarı kombinler ilişkili postlar okumak istiyorum

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*