Her mevsimde ayakkabı modası da mevsim koşullarına göre şekillenerek, bayanların yaşamlarının her alanında mevsime uygun ayakkabı kullanım imkanı sunuyor. İlkbahar-yaz ve sonbahar-kış şeklinde yıl içerisinde farklı koleksiyonlardan oluşan ayakkabı modaları ön plana çıkıyor. Sonbahar ve kış sezonunda ise ayakkabı koleksiyonları ağırlıklı olarak botlar ile ortaya çıkarken, birbirinden özel model çeşitliliğinin bulunması bu alanda bayanlara önemli bir avantaj sağlıyor.

 2017 bayan bot modelleri

2017 bayan bot modelleri

 

Botlar Bu Kış Daha Renkli ve Daha Canlı

 

 bayan bot modelleri

bayan bot modelleri

Bayan giyiminin en önemli aksesuarları kesinlikle çantalar ve ayakkabılar olduğundan yaşamın her alanında kendisine yer bulan bu ürünlerin seçimlerinde daha dikkatli ve daha titiz hareket etmek ayrı bir önem taşıyor. Özellikle de kış aylarında şıklığı yakalayabilmek için kışın yağmurlu, karlı ve rüzgarlı olumsuz hava koşullarının yaratacağı ayak sağlığı sorunlarını göz ardı etmemek gerekiyor. Bunun için bayanların yeni sezona özel hazırlanan botlar içerisinde seçimlerini ayak sağlıklarını koruyan ve aynı zamanda da şıklıklarından ödün vermelerini gerektirmeyen modelleri tercih etmeleri büyük bir önem arz ediyor.

 bot modelleri

bot modelleri

 

Bot Modasında Püskül Etkileri

 

 2017 bot modelleri

2017 bot modelleri

Doğru bot modelinin seçimi için giyim tarzının yanı sıra kullanım alanının da göz önünde bulundurulması oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Özellikle yeni sezonda bayan bot modelleri birbirinden renk ve özgün tasarımlarıyla yaşamlarının her alanında bayanların özgün bir ayakkabı kullanımına sahip olmasını sağlıyor. Püsküllü, eskitme, süet ve Dallas modeller şık ve zarif görsellikleri ile 2017 kış bot modasına ağırlığını koyarak, bayanların her alanında şıklıklarını en özel biçimde yansıtmalarını sağlıyor.

 bot çeşitleri

bot çeşitleri

bilekli bot

bilekli bot

yeni bilekli bot modelleri

yeni bilekli bot modelleri

siyah bot modelleri

siyah bot modelleri

deri bot modelleri

deri bot modelleri

bot kombinleri

bot kombinleri

5 Yorum

 1. Fuldem söyledi:

  Yeni Sezonda Bilek Botlar Moda Oluyor konusunda pek çok farklı yazı ele almışsınız her biri birbirinden ilginç gerçekten işime yarıyor bu yazılarınız.

 2. Çeşminaz söyledi:

  Bu sitede çok fazla resimli örnek var, bu yanına bayılıyorum.

 3. Fulya söyledi:

  Modacinim takipçilerine özel yakında bir kampanya düşünüyor musunuz? Özellikle facebook üzerinden haber bekliyoruz.

 4. Alpike söyledi:

  Ayakkabı ile ilgili bir hayli fazla post analiz ettim fakat bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

 5. Çağla söyledi:

  Bu tasarımlar inanılmaz sanki

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*