Bot dünyası her zaman renkli tasarımlarla bayanların en gözde kıyafet tamamlayıcısı olarak dikkatleri çekiyor. Bot çeşitleri sokak modasında ya da iş yerinde özellikle sevilerek giyilen bir tarzdır. Farklı modelleri bulunan botlar ile kış ve sonbahar ayınız çok zevkli geçecek.

2017 bayan bot modelleri

2017 bayan bot modelleri

Bot Çeşitleri Nelerdir?

Bu sezon özellikle bileği saran tarzlar çok moda. Bot çeşitleri ve özel kampanyaları ile sizler en güzel modellere sahip olacaksınız. Daha cool bir görünüm için özellikle postal tarzı olanları seçmelisiniz. Renk ve desenler ise her zaman sizleri daha güzel gösterecek. Binici botlar ise feminen ve erkeksi duruşun sembolü.

 

2017 bayan bot tasarımları

2017 bayan bot tasarımları

Bot Modelleri ve Özel Renkleri

bayan bot modelleri

bayan bot modelleri

Botlarda bu yıl özellikle rugan ve deri ağırlıklar büyük moda. Spor kıyafeti sevenler ise timberland tarzında düşünmeli. Snekar tarzı olanlar ise hem şıklığı hem kaliteli görüşü sevenlere özel. Kısa ya dsa bilekten bağlamalı modeller ise özellikle sokak modasında hakim.

bayan bot tasarımları

bayan bot tasarımları

Sevdiğiniz tüm modeller yenilenen ren ve desenleriyle. Her zaman güzellikleri yaşamanız için farklı model ve renkleri seçmelisiniz. Özgün kıyafetlerinize ayrıcalık katacaksınız. Bu sezon yenilenen tarzlar hakim. Güzellikler her zaman kıyafetlerin özel renkleridir. Kendinizi yenilenmiş hissetmek için şimdiden dolabınızda yer açın. Sezon tasarımları çok ilginç. Güzellik ve şıklık sizleri daha da özel gösterecek. Sezon modellerinin hepsi yenilenmiş moda çizgilerinde.

süet bayan bot modelleri

süet bayan bot modelleri

klasik bot modelleri

klasik bot modelleri

topuklu bot modelleri

topuklu bot modelleri

dolgu topuklu bot modelleri

dolgu topuklu bot modelleri

deri bot modelleri

deri bot modelleri

kahverengi bot modelleri

kahverengi bot modelleri

5 Yorum

 1. Gül söyledi:

  Moda sitesinde araba yazıları görmekten sıkıldık birçok sitede. Siz gerçekten sadece alanınızda bilgi veriyorsunuz, tebrikler

 2. Feraye söyledi:

  Sitenizdeki yazıları düzenli olarak hafızama kazıyorum. Gerçekten kaleme aldığınız tüm bilgiler özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 3. Anita söyledi:

  Yukarda anlattığınız beşinci görseli kız arkadaşıma almayı planlıyorum. ne dersiniz

 4. yüreyya söyledi:

  7 numaralı stil çok iyi

 5. Açelya söyledi:

  İnceleme yazınızda yer alan beşinci modeli kendime hediye etmeyi istiyorum. sizin düşünceniz nedir

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*