Yüksek bel pantolon ve klasik kesimli kıyafetlerin özel tamamlayıcısı olan sivri burun bot her zaman ofis kıyafetlerinde de sıklıkla tercih edilen tarzdır. Tarz sahibi gösterecek modellerin klasik ve modern kesimleri bu sezon sizlerin kıyafetlerine farklı bir hava yansıtacak. Çizgi ve desenleri oldukça sıra dışı bot modellerini de bu sezon görebilirsiniz.

sivri burun ayakkabı modelleri

sivri burun ayakkabı modelleri

Özel Tasarımlarda Sivri Burun Bot Modelleri

sivri burun bot kombinleri

sivri burun bot kombinleri

Ayakkabı modelleri içerisinde sivri burun bot modelleri her zaman şıklığı da temsil etti. Kaliteli bir duruşu sergileyen modellerin farklı boyları sizlerin kıyafetlerinin önemli tamamlayıcısı olacak. Uzun eteklerle klasik tarzda sivri burun botu rahatlıkla giyebilirsiniz. Farklı tarzlarda ve desenlerde bu sezon botların ilginç detaylarına rastlamanız mümkün. Deri kıyafetleri sevenler özellikle sivri burun bottan hiçbir zaman vazgeçmez.

Kıyafetlere Renk ve Uyum Getiren Sivri Burun Botlar

süet sivri burunlu bot

süet sivri burunlu bot

Sivri burun bot kış aylarında özellikle deri uzun ceketlerle güzel bir kombine sağlıyor. İlginç olmayı sevenlerin ruh halini yansıtan farklı renk tonları bu sezona damgasını vurdu. Şıklık yarışında önde olmayı sevenlerin her zaman tercih ettiği modeller arasında yerini alıyor. Mini eteklerle de rahatlıkla giyilebilen desenli sivri burun bot modelleri sizlere farklı bir tarz sağlayacak.

Sivri Burun Bot Modasında Yenilikler

sivri burunlu bot

sivri burunlu bot

Kalitenin şıklıkla birleştiği özel çizgileri bu sezon farklı tasarımlarıyla sivri burun mot modellerinde göreceksiniz. Canlı renkler ve ilginç desenleri ile kıyafetlere ayrı bir hava katacak.

5 Yorum

 1. Gökben söyledi:

  Bu ürünleri satan firmalara nasıl ulaşabilirim, sizde telefon numaraları var mı?

 2. Berre söyledi:

  ilkbaharda bunlar düğünde giyilir mi

 3. Feride söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri İzmir civarında butik olarak tasarlayan var mı

 4. Figen söyledi:

  3 sayılı görsel harika

 5. Ayren söyledi:

  ilkbaharda bunlar özel bir etkinlikte tercih edilebilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*