Kış aylarında ayak sağlığınızı sağlayabilmek istiyorsanız ve ayaklarınızı sıcak tutarak şıklığı yakalayabilmek istiyorsanız yeni sezona ait bayan botlar sizleri bekliyor. Ünlü moda tasarımcılarının dokunuşları ile şekillenen bot modelleri bu yıl her zamankinden daha fazla modele ev sahipliği yapıyor.

bayan bot tasarımları

bayan bot tasarımları

Ürün kataloglarını ve mağazaların vitrinlerini süslemeye başlayan modeller arasında oldukça özgün tasarımlar ve farklı renk seçenekleri bulunuyor. Seçiminizi özgür bir şekilde yeni sezona ait olan bot modelleri arasından yaparak kombinlerinizi yaratmaya başlayabilirsiniz.

klasik bot modelleri

klasik bot modelleri

Bot Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

yeni bot modelleri

yeni bot modelleri

Ayak numaranızı güncel bir şekilde tespit ederek bot satın almanız her zaman daha yararlı olacaktır. Ayak numarası çok sık değişmeyen ancak ufak farklılıklar gösterebilen bir konudur. Bu yüzden ayakkabılarınızı denemeden önce ayak numaranızı ve ayak tipinizi mutlaka tespit etmiş olun.

Soğuk havalarda giyilecek olan bayan botlar su geçirmeme özelliklerine sahip olmalıdır. Su geçiren ve soğuk havayı ayaklarınıza geçiren botlar ile sağlıklı bir gün geçiremezsiniz. Uzun süreli kullanımlarda ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

zımbalı bot modelleri

zımbalı bot modelleri

Bot Nasıl Giyilmeli?

Kış aylarında giyeceğiniz botları genel giyim tarzınıza göre kombinleyebilmek için renk uyumunuza dikkat etmelisiniz. Örneğin üzerinizde koyu renklerin hakim olduğu bir kombin var ise ayakkabılarınızı da koyu renkli seçebilirsiniz. Aşırı boğucu ve koyu renkli kombinler yaratmak istemiyorsanız aksesuarlarınızda açık ve canlı renkleri tercih ederek renk geçişlerini yumuşatabilirsiniz.

zincirli bayan bot modelleri

zincirli bayan bot modelleri

5 Yorum

 1. Açela söyledi:

  Yazılarınız aranızda Ayakkabı yazıları favorim!

 2. Sema söyledi:

  Ayakkabı yazılarınızı özellikle yakından takip ediyorum elinize sağlık.

 3. Fulden söyledi:

  Sitenizde yerli markaların yeni sezon ürünlerini de görmek güzel olabilir.

 4. Feride söyledi:

  İletişim adresinize bir mail gönderdim, onu inceler misiniz?

 5. Bade söyledi:

  Ayakkabı yazılarınızı çoğaltın!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*