Yeni bir sezon başladığı zaman ilk olarak ortaya çıkan tasarımlar arasında her zaman abiye modelleri yer alıyor. Bayanların kendilerini daha eşsiz ve kusursuz hissetmelerini sağlayan bu şık elbiseler yine her sezon olduğu gibi birbirinden şık modellere sahip.

 2017 bayan abiye elbise modelleri

2017 bayan abiye elbise modelleri

Genel olarak kırmızı, kahverengi ve siyah gibi klasikleşmiş renkler dışında bu sezon artık daha alternatif renklere de yer veriliyor. Bu renkleri ve modelleri seçerken ise bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

 abiye elbise kombinleri

abiye elbise kombinleri

Abiye Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Abiye elbisenizin seçimini yaparken öncelikle kendi kişisel tercihlerinizi ve zevklerinizi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Özel günlerinizde giyeceğiniz bu elbiselerin içinde kendinizi rahat hissetmeniz her şeyden daha önemlidir.

 abiye kıyafetler

abiye kıyafetler

Kendiniz rahat hissedebileceğiniz bir elbise bulduktan sonra bu elbisenin renklerinin ve modelinin bulunduğunuz davet ve aksesuarlarınız ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Abiye Elbise Renk Seçimi Nasıl Olmalıdır?

 abiye modelleri

abiye modelleri

Elbisenizin renk seçimi genel tarzınıza hitap etmelidir. Abiye modelleri fazlasıyla farklı türde çeşide sahip olduğu için bu konuda asla sıkıntı çekmezsiniz. Giymiş olduğunuz abiye ayakkabı, takmış olduğunuz aksesuarlar ve saçınızın rengi ile uyumlu bir şekilde garanti bir seçim yapmak istiyorsanız kahverengi, siyah ve kırmızı gibi genel renklere yönelebilirsiniz.

Işıltılı ve canlı bir görünümü yakalayabilmek için giyeceğiniz abiye elbisenin tamamen canlı renklerden oluşmasından ziyade aksesuar ve ayakkabı seçimlerinizde bu tür renkleri kullanırsanız daha sağlıklı bir seçim yapmış olursunuz.

abiye kıyafet modelleri

abiye kıyafet modelleri

abiye elbise stilleri

abiye elbise stilleri

özel abiye elbiseler

özel abiye elbiseler

abiye tasarımları

abiye tasarımları

siyah abiye kombinleri

siyah abiye kombinleri

abiye stilleri

abiye stilleri

5 Yorum

 1. Beltun söyledi:

  kırmızı çeşitler incelemeler okumak istiyorum

 2. Ahenk söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki yazıları düzenli olarak inceliyorum. Cidden bize aktardığınız her detay özgüvenimi daha da yükseltiyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 3. Feriha söyledi:

  Bayan Giyim alanında bir hayli fazla makale okudum fakat bu kadar iyisini ilk kez görmüş oldum.

 4. Gönül söyledi:

  Yazınızdaki parçaların genellikle orta yaşlarda ki bayanlar için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 5. Benice söyledi:

  Yazınızdaki birinci tasarımı ablama hediye etmeyi istiyorum. sevinir mi acaba

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*