Çanta bir bayanın en önemli aksesuardır. Çantalar aslında bayanların olmazsa olmazlarıdır. Abiye çanta modelleri özel davetlerinize şıklık getirecektir. Kalitesi ve görüntüsü ile elbiseleriniz daha havalı görünür. Çanta modelleri içerisinde özellikle hassas konu ne tarz seçim yapılacağıdır. Davetlerde giyeceğiniz elbise modellerine göre çoğunlukla elde taşıyacağınız küçük modeller sizlere ayrı bir hava katar.

 abiye çantalar

abiye çantalar

Abiye Çanta Modasında Bu Yıl Neler Var?

Gittiğiniz yere abiye çanta modelleri ile şıklığı götürün. İsterseniz elde taşıyacağınız klasik modelleri alabilir ya da ilginç zincirli olanları tercih edebilirsiniz. Çanta bir bayanın en önemli tamamlayıcısı olduğu için seçilen kıyafetlerin rengine göre uyumu yakalamalısınız. Elbiseniz çok koyu renkliyse elbisenize uyumlu olacak şekilde açık tonları tercih ederek güzel bir görüntü yakalarsınız. Abiye çantalar bir davete gittiğiniz zaman ilk başta dikkat çeker. Askılı abiye modelleri ve sade modellerle sizler geceye damganızı vuracaksınız

 abiye çanta tasarımları

abiye çanta tasarımları

Abiye Çanta Modasında Bu Yıl Neler Var?

Çantaların renkleri ve çizgileri sizleri büyüleyecektir. Uygun ayakkabı seçildiği zaman elbise ayrı bir güzel olur. Çantaları parlak seçmişseniz elbisenizi daha az gösterişli tercih etmelisiniz. Tüm gözler çanta üzerinde olur.

 2017 şık abiye çanta modelleri

2017 şık abiye çanta modelleri

Çanta seçimini yaparken kıyafetlerinizde çok taş varsa abiye çantalarınızı özellikle sade ve küçük olanlardan tercih edin. Çanta modelleri kıyafete uyum getiren desen ve renk çeşitleri ile elbisenin tamamlayıcısıdır. Sade ve modern çanta çizgileri elbiseye ayrı hava katacaktır. Kalite ve tarz sahibi bayanlar özellikle uygun çanta modelleri ile kendilerine özel bir tarz yaratacaklardır.

 2017 çanta modelleri

2017 çanta modelleri

Çanta alırken abiye çanta seçimlerinizi yapacağınız adresin özellikle çok çeşitli ürünleri olmasına dikkat edin. Çantalarınızın gösterişli olması çok önemlidir. Tarz sahibi bayanlar her zaman şıklığını çantaları ile konuşturmak isterler.

bayan çanta modelleri

bayan çanta modelleri

bayan klasik çanta

bayan klasik çanta

abiye çanta stilleri

abiye çanta stilleri

abiye çantalar

abiye çantalar

pembe abiye çanta

pembe abiye çanta

abiye çanta kombinleri

abiye çanta kombinleri

5 Yorum

 1. Firdevs söyledi:

  Yeni Bayan Abiye Çanta Modelleri konusunda pek çok farklı yazı ele almışsınız her biri birbirinden ilginç gerçekten işime yarıyor bu yazılarınız.

 2. Anka söyledi:

  Blogunuzda olan bilgileri düzenli olarak özümsüyorum. Samimi olmam gerekirse kaleme aldığınız her bilgi özgüven seviyemi artırıyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 3. Belma söyledi:

  sonbaharda bu tasarımlar eğlenceye giderken güzel durur mu

 4. Canel söyledi:

  Üst kısımdaki beşinci örneği yakın arkadaşıma satın alacağım. almalı mıyım arkadaşlar

 5. Berre söyledi:

  Yalova’da bu ürünlerin bulunabileceği yer neresi, sonraki salı büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*