Yaz aylarında kullanılacak olan pantolonlar oldukça dikkatli seçilmeli. Tercihlerde kullanılacak olan özellikler içerisinde ilk sırada renklere dikkat edilebilir. Ceket mevsimini kapatan yaz aylarında genellikle mavi, hardal rengi ve füme renkler tercih edilebilir. Daha rahat hareket etmek ve sıcaklardan etkilenmemek için cepsiz modellerde tercih konusu edilebilir.

Aynı zamanda modaya da uyması gereken yazlık pantolon vücudu çok fazla sıkmayan ve rahat hareket etme imkânı sunan modeller içerisinden seçilmelidir. Bu sayede bunaltıcı yaz günlerinde vücudunuza yapışmayan bir pantolon ile dilediğiniz her şeyi yapabileceksiniz.

Yazlık pantolon modelleri

Yazlık Pantolonda Paçalara Dikkat

Paçaların biraz daha geniş olması yazlık pantolon için olması gereken bir ayrıntı. Bu sayede daha rahat hareket alanı ortaya çıkarılmış olacaktır. Aynı zamanda bağcıklı ayakkabı kullananlar için geniş paçalar şıklığı göstermek açısından ayrı bir avantaj.

Rahat giyinmek ve fazla yüklerden kurtulmak istiyorsanız hem şık hem de daha düz modelleri tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında kullanılacak olan pantolonlarda doğru seçim beraberinde birçok farklı avantajı da getirecektir.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Berran söyledi:

  Bu ürünleri Kahramanmaraş civarında butik satışını yapan yer var mı?

 2. Abendam söyledi:

  Gümüşhane’da bu kombinlerin bulunabileceği yer neresi, önümüzdeki pazar büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

 3. Gülen söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki yazıları belirli aralıklarla okuyorum. Açık olmak gerekirse yazdığınız her bilgi özgüven seviyemi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 4. Fulden söyledi:

  Bu tasarımlar inanılmaz sanki

 5. Gizem söyledi:

  Yazınızdaki özellikle birinci resim çok güzel duruyor

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*