Yazın gelmesi demek kışlık kalın ve botların raflara kaldırması ve onların yerine ayakların sonsuz rahatlığını sağlayan sandaletlerin ve babetlerin sokak modasında boy göstermesi demektir. Uzun kasvetli bir kışın ardından ayaklara terapi gibi gelen yazlık ayakkabılar, bayanlarında rahat bir nefes almasını sağlıyor.

hippie ayakkabı modelleri

hippie ayakkabı modelleri

Ayakkabı sektörünün gelişmesi ve pek çok ayakkabı markasının ortaya çıkması yüzünden ayakkabı da çeşitliliğin artması bayanların daha fazla seçici olmasına neden olmuştur. Bayanların seçiciliğine karşı sıkı çalışan moda, her yaz sezonunda bin bir çeşit yazlık ayakkabı modeli ile bayanların aklını başından alıyor. Geçmiş yıllara göre daha şık yazlık ayakkabı modelleri ön plana çıkarken spor yazlık modeller de hemen akabinde şık modelleri takip ediyor.

mantar topuklu yazlık ayakkabı

mantar topuklu yazlık ayakkabı

Her bayanın farklı olduğunu bilen moda, tüm bayanların isteklerini tasarladığı farklı farklı modeller ile karşılamaya çalışıyor. Şık giyinmeyi seven bir bayan için şık ayakkabılar tasarlarken rahatlığına düşkün olan ve spor giyinmeyi tercih eden bir bayan içinde spor ayakkabı modelleri tasarlıyor.

yazlık topuklu ayakkabı modelleri

yazlık topuklu ayakkabı modelleri

Yazın en çok giyilen yazlık ayakkabı modelleri arasında ilk sırada olan sandaletler bu sezon birleştiği şık taş tasarımları ile bayanların kalbini çalıyor. Uzun veya kısa elbiselerin, eteklerin, şortların altına yeri doldurulmaz bir kombin tamamlayıcısı olan şık sandaletler, ayakları rahat ettirirken zarif bir görünüm kazanmasına da yardımcı oluyor.

Topuklu Yazlık Ayakkabılar

Yazlık ayakkabıların en şık ve en zarifi olarak kabul edebileceğimiz topuklu yazlık ayakkabılar bu sezonda modanın kalbine bomba gibi düşüyor. Farklı renk ve modelleri ile yazlık tüm kıyafetleri tamamlayabilecek güce sahip olan bu ayakkabılar sizinde aklınızı başınızdan alacak. Özellikle de hasır dolgu topuklar bacak boyunuzu uzatırken ayaklarınızın da düz ayakkabıdaymış gibi rahat olmasını sağlayacak.

Bacak boyu kısa bayanların en çok tercih ettikleri yazlık ayakkabı modellerinden biri olan dolgu topuklar mini elbiseler ile ayrılmaz bağlara sahiptir. Bayanların boyunun daha uzun görünmesini sağlayan bu tasarım harikası ayakkabılar, bir yandan da estetik olarak vücudu düzgün bir şekle sokuyor.

zımbalı yazlık ayakkabı modelleri

zımbalı yazlık ayakkabı modelleri

Rahatlığın simgesi olan babetlere eklenen topuk detayı da moda dünyası için bir devrim niteliğini taşırken sizinde beğeninizi kazanacak. Özel gecelerde hem topuklu hem rahat hem de şık bir ayakkabı giymek ve gözleri üzerinize toplamak istiyorsanız ilk tercihiniz topuklu babetlerden yana olmalıdır.

Binlerce farklı renk ve tasarıma sahip olan yazlık ayakkabı modelleri arasında tercih yaparken kişiliğinizi yansıtacak modeller tercih etmelisiniz. Örneğin neşeli bir kişiliğe sahipseniz sizi en çok yansıtan cıvıl cıvıl açık renkleri tercihiniz olmalıdır. Bunun yanı sıra daha ağır ve asil bir kişiliğiniz olduğunu düşünüyorsanız tercih edeceğiniz daha ağır renkler sizi tamamlayacaktır. Ayakkabı seçimi yaparken sadece kişiliğinizi değil, ayaklarınızın rahatlığını, yılın modasını ile moda renklerini ve ayakkabı fiyatlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Yazlık ayakkabı fiyatları konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için indirim zamanlarını takip edebilir ve en uygun zamanda beğendiğiniz ayakkabıyı yarı fiyatına alabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Fadime söyledi:

  kırmızı modeller ile postlar okumak istiyorum

 2. Ferah söyledi:

  Mavi stiller yazılar okumak istiyoruz

 3. Funda söyledi:

  Bu modelleri Kayseri civarında butik olarak tasarlayan var mı

 4. Çimen söyledi:

  7 numaralı model iyi

 5. Ferah söyledi:

  Bu ürünleri Malatya civarında nereden bulabilirim?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*