Havaların ısınması ile birlikte artık botlar ve çizmeler yerini daha açık ve daha ferah ayakkabı modellerine bırakmaya başladı. Özellikle de günümüzde dünyaca ünlü markaların yaz sezonuna özel olarak hazırlamakta oldukları yeni sezon ayakkabı koleksiyonları içerisinde daha açık ve daha ferah tasarımlara sahip olan ayakkabı modelleri öne çıkıyor. Başta sandalet ve terlik modelleri bu yaz sezonun ayakkabı koleksiyonlarının en başlıca trendlerinin başında geliyor.

 

abiye terlik modelleri

abiye terlik modelleri

Terlik Seçimi Nasıl Olmalı?

bayan terlik tasarımları

bayan terlik tasarımları

Özel tasarımları ile yaz aylarında yaşamın her alanında ayak sağlığının en kaliteli şekilde korunabilmesi hem şık hem de özgün bir ayakkabı modasının oluşturulabilmesinde kesinlikle sandalet modelleri kadar terlik modellerinin de oldukça önemli bir etkisi bulunuyor ki başta bayanlar olmak üzere herkesin tercihi yaz aylarında bu yönde oluyor.

 

deri terlik modelleri

deri terlik modelleri

2017 Terlik Trendleri

kışlık terlik modelleri

kışlık terlik modelleri

Son yıllarda dünyaca ünlü ayakkabı ve terlik markalarının yeni sezona özel olarak hazırlamakta oldukları koleksiyonları içerisinde kendisine yer bulan terlik modelleri farklı tasarımları kadar özel ve özgün görsellikler yaratmakta olan farklı aksesuar ile de süsleniyor. Böylelikle insanların standart bir terlik kullanımından ziyade çok daha etkileyici, şık ve konforlu bir terlik kullanımına sahip olabilmelerine yardımcı oluyor.

spor terlik modelleri

spor terlik modelleri

Günümüz modern teknolojisinin sunmakta olduğu yeni nesil olanaklar ile birlikte terliklerde daha ortapedik tasarımların uygulanabiliyor olması yaz aylarındaki rahatsız terlik kullanımlarının da tümü ile sona erdirilebilmesine yardımcı oluyor. Böylece yaz aylarında da ayaklarda konfor sağlanabiliyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*