Yaz aylarında kadınların tercihi rahatlıkla gelen şıklık. Kıyafet kombinleri yaparken size kolaylık sağlayacak pek çok kolaylık var. Dolabınızda bulunan kıyafetlerinize küçük dokunuşlar yaparak yeni sezona uygun hale getirebilirsiniz. Kot pantolonlarınızı birleştireceğiniz şifon gömleklerle rahat ve şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

klasik yazlık kıyafet kombinleri

klasik yazlık kıyafet kombinleri

Sıcak yaz günlerinde ayağınızın rahat etmesini istiyorsanız dolgu topuklu ayakkabı tercih edin. Yüksek topuklu ayakkabı yerine daha rahat edeceğiniz sandaletler kullanmak akıllıca olacaktır. Yanınızda çok eşya taşıyan birisi değilseniz büyük çantalar yerine küçük çantalar sizi daha zarif gösterecektir.

neon yazlık kıyafet kombinleri

neon yazlık kıyafet kombinleri

Yaz Kombinlerinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

spor giyim kombinleri

spor giyim kombinleri

Kıyafetlerinizin yazlık ince kumaşlar olmasına dikkat edin. Yazın kullanacağınız kıyafetlerin pamuklu kumaşlardan üretilmiş olmasına özen gösterin. Yaz için yapacağınız kıyafet kombinlerini açık renkler kullanın. Kısa etekler, şifon gömlekler, mini elbiseler ve şortlar bu sezonda başta gelen parçalar.

spor yazlık kıyafet kombinleri

spor yazlık kıyafet kombinleri

Çizgili, geometrik şekilli ve puantiyeli kumaşlar oldukça moda. Renk olarak ise pembe, mavi, kırmızı, turuncu gibi canlı renklerin yanı sıra pastel renklerde kullanılmış. Markalar birbirinden farklı yüzlerce ürünü tüketicilerin beğenisine sundu.

yaz kıyafet kombinleri

yaz kıyafet kombinleri

Özel günler için yaz kombin önerileri

yazlık kıyafet kombinleri

yazlık kıyafet kombinleri

Gece davetleri için ya da düğün için kombin yapacak hanımlar kendi ten renklerine en uygun canlı bir renk tercih etmeliler. Giyecekleri kıyafetin vücut şekillerine uyup uymadığını ve desenlere dikkat etmeliler. İnce topuklu ayakkabı yerine dolgu topuk ayakkabı tercih etmeliler. Kıyafetlerine uygun kullanacakları takılarla da daha şık görüntüye kavuşabilirler.

5 Yorum

 1. Çilay söyledi:

  Benim hep ilgilendiğim tarzda moda konularına yer veriyorsunuz tebrik ederim.

 2. Berran söyledi:

  Bu kombinler fevkalade, satılıyor mu bunlar

 3. Fatma söyledi:

  Blogunuzda olan söylediklerinizi belirli aralıklarla inceliyorum. Samimi olmam gerekirse paylaştığınız tüm bilgiler özgüvenimi daha anlamlı hale getiriyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 4. Belinda söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları müthiş, satılıyor mu bunlar

 5. Berceste söyledi:

  Yaz Kıyafet Kombinleri şaheserinizi en baştan son cümleye kadar merakla okudum, çok dolu bilgiler var

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*