Sıcak yaz günleri gelmişken değişen modada bir klasik haline gelen hasır çantalar, bu sezonda kollarda kombin tamamlama görevini görüyorlar. Feminen ve etnik model stili ile bohem tarzının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Küçük ve çapraz askılılardan koldan askılı modellerine kadar ister hazır süslenmiş hali ile alabilirsiniz. Dilerseniz kendi yaratıcı fikirlerinizi özgürce uygulayabileceğiniz hasır çanta yapabilirsiniz.

Hasır Çanta Modelleri

Hasır Çanta Modelleri

Yaratıcı Fikirler ile Hasır Çantalar!

Ben el yapımını tercih ederim diyorsanız, fikirlerinizi uygulayabileceğiniz sade bir hasır çanta alın. İster boncuklarla ilginç süsler yapabilir hatta hasır çantanızı sevdiğiniz bir renge boyadıktan sonra ip ve desenli kumaşlar ile şekil verebilirsiniz.

Hasır Çanta Modelleri

Hasır Çanta Modelleri

Ayrıca moda dergilerindeki farklı tasarımlardan esinlenerek ister İngiliz tarzı kurdele ile süslenmiş bir çanta ya da uzak doğunun etnik kökenlerini andıran boncuk ve taş işlemeli bir çanta oluşturabilirsiniz.Hatta son zamanlarda sportif alanda bu çanta modelleri yoğun olarak kullanım gösterebiliyorlar.

Hasır Çanta Modelleri

Hasır Çanta Modelleri

 

Boyut olarak da kendi kullanışlı gördüğünüz bir yapıda dilerseniz plaj için geniş ve büyük dilerseniz de günlük kullanım için küçük boyutta tercih edebileceğiniz çantalarınızla ilgileri cezp edeceksiniz.

Bir Yorum

  1. Çağla söyledi:

    lacivert kombinler alakalı yazılar okumak istiyoruz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*