Redermic R Yaşlanma karşıtı günlük düzeltici bakım kremi…

Kırışıklığa açılan savaşta yeni yardımcı artık Retinol. Retinol’den yüksek değerli bir A vitamini olarak da bahsedebiliriz. Cildi güçlendiren, yenileyen ve kolajen desteği sağlayan retinollü kremler, tam anlamı ile yaşlanma karşıtı. La Roche Posay laboratuarlarında geliştirilen Redermic R, bu konuda en iyi yardımcınız olabilir. Günlük olarak kullanılabilen ve ciltteki kusurları düzelten bakım kremi, Retinol içerikli ve güçlendirici kompleksleriyle yaşlanma etkilerine karşı koyuyor ve cildi güzelleştiriyor.

Redermic R Yaşlanma karşıtı krem

Ciltteki çizgiler, kırışıklıklar, akneler ve güneş lekelerinin sebep olduğu görünüm bozuklukları ve renk tonunun bozulması gibi sorunlar için olumlu etkiler gösteren Redermic R, mucizevî bir formüle sahip. Yağsız ve akışkan formül ince uçlu başlığı ile pratik bir şekilde ve rahatsızlık vermeden kullanılabiliyor.

Kullanım: sabah ve akşamları yüz, boyun ya da dekolte bölgesine uygulanabilir. Cildi kuru olanların nemlendirici ile birlikte kullanılması öneriliyor. Ayrıca Redermic R kremi kullanırken güneşin zararlı ışınlarından kaçının ya da güneş koruyucu krem kullanmayı ihmal etmeyin.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Gülsen söyledi:

  Paylaştığınız tasarımları Kocaeli civarında bulunabilir mi?

 2. Berva söyledi:

  soğukta bu tasarımlar mezuniyet programında abartı mı olur?

 3. Kübra söyledi:

  Yazınızdaki parçaların genellikle gençler için uygun olduğunu düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

 4. Bağdagül söyledi:

  Web sayfanızdaki yazıların çoğunu heyecanla göz attım, çok başarılısınız. Özellikle Cilt Bakımı kategorisindekiler favorim.

 5. Berran söyledi:

  8 sayılı tarz güzel

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*