Saç bakımı için hangi markayı, şampuanı ya da saç kremini seçmeliyiz ve ek olarak kullanmamız gereken başka bir ürün var mı gibi sorulara artık son. Wella, saç uzmanlarının kullandığı birçok ürünü birleştirerek mükemmel bir ser yarattı. 130 yıllık marka, Wella Pro adını verdiği seri ile kadınların hayal ettiği sağlıklı ve muhteşem saçlara kavuşturuyor. Üstelikte çok uygun fiyatlara.

Wella Pro Şampuan ve Saç Kremi

Wella Pro Şampuan ve Saç Kremi serisinde 4 ayrı kategori var. Hacim, Onarıcı, Parlaklık ve Color. Şampuan ve saç kremi olarak üretilen seri, her kadın farklı saç tipi ve ihtiyacı düşünülerek tasarlandı. Wella’nın yeni serisi hem saçları sağlığına kavuşturacak, güzelleştirecek hem de saçları dış etkenlerden koruyarak daha güçlü hale getirecek. Uygun fiyatlarla satışa sunulan Wella Pro Şampuan ve Saç Kremi serisini mutlaka deneyin.

5 Yorum

 1. Besra söyledi:

  Bu sitede çok fazla resimli örnek var, bu yanına bayılıyorum.

 2. Berre söyledi:

  Yazınızdaki modellerin ağırlıkta orta yaşlardaki erkekler için hoş olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 3. Gonca söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki makaleleri kaçırmadan takip ediyorum. Samimi olmam gerekirse bize aktardığınız her bilgi özgüven seviyemi artırıyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 4. Gülgün söyledi:

  Kozmetik ile ilgili birçok post analiz ettim ama bu şekilde detaylısını ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

 5. Canel söyledi:

  Yazıdaki özellikle ikinci resim inanılmaz duruyor

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*