Modayı çok yakından takip ediyorsunuz. En güzel ve en trend kıyafetleri satın alıp giyiyorsunuz. Ancak buna rağmen o dergilerde, televizyon kanallarında gördüğünüz kadınlar kadar şık görünemiyorsunuz. Peki, neden? Biz size söyleyelim; çünkü kıyafet kombinleri yaparken vücut tipinizi dikkate almıyorsunuz. Haliyle kaş yapayım derken maalesef ki göz çıkarıyorsunuz.

 2017 elbise kombinleri

2017 elbise kombinleri

Kıyafet Kombinlemek Aslında Hiç Zor Değil!

 Kombin Önerileri

Kombin Önerileri

Pek çok kişi şık kıyafet kombinleri yapmak için mutlaka zengin bir gardıroba sahip olması gerektiğini düşünür. İşte bu da büyük bir yanlış! Çünkü şık görünmek ve doğru parçaları bir araya getirmek için mutlaka onlarca kıyafetinizin olması da gerekmiyor. Unutmayın, sadece aksesuarlarınızı değiştirerek dahi aynı kıyafetlerle birkaç farklı tarz yaratabilir, birbirinden çok farklı kombinler yapabilirsiniz.

 elbise kombinleri

elbise kombinleri

Örneğin beyaz bir gömleğiniz ve siyah bir kumaş pantolonunuz varsa, askı ve şapka takarak maskülen bir tarz yaratmanız mümkün. Eğer saçlarınızı toplar ve bir de boynunuza fular takarsanız aynı kombin ile işe gidebilir, resmi ortamlara katılabilirsiniz. Gömleğinizin içine beyaz bir tişört giyerek ve önünü de açık bırakarak sosyal ortamlara katılabileceğiniz bir kıyafet kombini yaratabilirsiniz.

 kombin tavsiyeleri

kombin tavsiyeleri

Bu örnekleri çoğaltmak mümkün… Fakat kombin yaparken vücut tipinizi asla unutmayın. Eğer kısa boyluysanız sizi uzun gösterecek, kiloluysanız sizi zayıf gösterecek kombinler yapmalısınız. Bunu nasıl yapabileceğinizi internetten de öğrenebilirsiniz. Bu konuya dair pek çok bilgi içerikli makale mevcut… Yeter ki okuyun ve uygulayın!

 şık ve rahat kombinler

şık ve rahat kombinler

deri pantolon kombinleri

deri pantolon kombinleri

şık kombin önerileri

şık kombin önerileri

bayan kombinler

bayan kombinler

kışlık şık kombinler

kışlık şık kombinler

sonbahar günlük kombinler

sonbahar günlük kombinler

5 Yorum

 1. Güner söyledi:

  Vücut Tipine Uygun Kombinler ile ilgili birçok yazı okudum ama en çok resimli örnek burada var.

 2. Arın söyledi:

  Üst kısımdaki dördüncü görseli kız arkadaşıma alsam diyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

 3. Belma söyledi:

  sayfanız tablet destekli mi

 4. Feride söyledi:

  7 numaralı model harika

 5. Abendam söyledi:

  Bu kombinler inanılmaz, nereden alabiliriz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*