O, tarz sahibi modern bir kadın. Moda dünyasına bir tarzı olduğunu kanıtlayan ünlü ve güzel tasarımcı, özel hayatından defilelerine, tasarımlarından günlük kıyafetlerine kısacası attığı her adımla dikkatleri üzerine çekmeyi iyi biliyor.

Victoria Beckham’ın 2014-2015 sonbahar ve kış için hazırladığı koleksiyonda bir süredir moda olan kalem etekler ve çan etekler var. Dizlere kadar uzanan ve vücudu sıkıca saran elbiseler bu kışın trend elbiseleri olacak. Koleksiyonun en öne çıkan renkleri ise kahve tonları, petrol ve haki yeşiller. Bunun yanında vazgeçilmez siyah ve kırmızı renkleri de kullanan Victoria Beckham, sade kombinler ortaya çıkarmış. Aksesuar olarak ise botlar ve çizmeler ön planda.

Victoria Beckham 2014 – 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu Modelleri

2015-victoria-beckham-sonbahar-kis-modelleri-7 2015-victoria-beckham-sonbahar-kis-modelleri-6 2015-victoria-beckham-sonbahar-kis-modelleri-5 2015-victoria-beckham-sonbahar-kis-modelleri-4 2015-victoria-beckham-sonbahar-kis-modelleri-3 2015-victoria-beckham-sonbahar-kis-modelleri-2 2015-victoria-beckham-sonbahar-kis-modelleri-1

Etiketler:

5 Yorum

 1. Bağdagül söyledi:

  6 sayılı resim harika

 2. Belemir söyledi:

  Bayan Giyim konusunda baya bi yazı inceledim ama böylesini ilk kez görmüş oldum.

 3. Anka söyledi:

  5 sayılı görsel çok güzel

 4. Güher söyledi:

  Web sayfanızdaki yazıların çoğunu heyecanla göz attım, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

 5. Beltun söyledi:

  soğukta bunlar eğlenceye giderken güzel durur mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*