Vaseline, bilinen en eski bakım ürün markalarindan. Uzun yıllardır kullanılıyor fakat her şey gibi o da zamanla değişti ve çeşitlendi. Bu değişim elbette ki iyi yönde, eskiden tek ürün ve yağlı bir kozmetik olarak hatırladığım Vaseline, bugün farklı aromaları ve kıvamları da kullanıyor. Özellikle kuru ciltler için adeta bir deva deposu gibi.  Kuruyan ve çatlayan hatta bir türlü iyileşmeyen deri soyulmalarında üstün nemlendirme özelliğine sahip. Sadece cildini vazelinin nemlendirdiğini söyleyen insanlar bile var.

Vaseline Cocoa Butter Losyon

140 yıllık markanın yeni çıkan serisinin tanıtımı ülkemizde de yapıldı. Bugün 60 ülke de neredeyse tüm dünya da satılan Vaseline uzmanlar tarafından da tavsiye ediliyor. Cocoa Butter losyonu daha denemediyseniz mutlaka bunu tecrübe edin. Losyonun gerçekten rahatlatan bir etkisi var, kokusu da gün boyu sürüyor. Üstelikte losyonun fiyatı gayet uygun.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Vaseline Türkiye söyledi:

  Merhabalar,

  Ürünlerimizi beğenmenize sevindik. Vaseline Cocoa Butter serisi cildindeki pürüzleri yumuşatarak doğal ışıltısını açığa çıkartır.

  Cildin mucizesini koruduğunuz sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

 2. Gönül söyledi:

  Blogunuzda olan bilgileri sürekli takip ediyorum. Samimiyetle söylüyorum yazdığınız her detay özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 3. Fuldem söyledi:

  Afyon’da paylaştığınız ürünlerin satış noktası neresi, önümüzdeki pazar büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

 4. Feyza söyledi:

  Bu modelleri Ordu civarında butik olarak tasarlayan var mı

 5. Ahlem söyledi:

  Bu örnekler fevkalade, bu kombinler hangi firmada var

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*