Vans Hello Kity Modelleri

Hello Kitty sempatisi devam ediyor. Son birkaç yıldır neredeyse her şeyin üzerinde Hello Kitty’i görüyoruz. Gençlerin onu bu kadar çok sevmesi nedeniyle sürekli farklı fikirler ve tasarımlar üretilmeye başlandı. Minik Japon kedinin büyümesi ya da imaj değiştirmesi mümkün değil fakat yine de biraz farklı tasarımlar, sevimli çizgi film karakterini daha ilgi çekici bir hale getirebilir, bir filmin devamı gibi =) Sanırım Vans’ta aynı şeyleri düşünmüş olmalı ki yeni Hello Kitty desenli ayakkabılar tasarladı.

Vans Hello Kity

Converse tarzı, spor ve rahat Hello Kitty ayakkabılar canlı renkleriyle size merhaba demeye hazır. Siyah bağcıkları ve siyah tabanı deseni ve ayakkabıları çocuk tarzından çıkarıp genç ayakkabısına dönüştürmüş. Birkaç farklı modelde tasarlanan Hello Kitty Vans ayakkabıların şimdiden meraklısı çoğaldı. Çok yakında satışa sunulacak olan ayakkabıların sınırlı sayıda üretildiği aklınızda bulunsun.

Etiketler: ,

5 Yorum

 1. Fahriye söyledi:

  Sitenizde 2017 yılının popüler düğünleri ile ilgili de yazılar yazar mısınız? ünlülerin tasarımlarını merak ediyoruz.

 2. Fuldem söyledi:

  ilkbaharda bu modeller özel bir etkinlikte nasıl olur

 3. Fikriye söyledi:

  Blogunuzda olan makalelerin büyük bir kısmını heyecanla göz attım, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Ayakkabı kategorisindekiler favorim.

 4. Bade söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Çanakkale civarında bulunabilir mi?

 5. Ahenk söyledi:

  Blogunuzda olan söylediklerinizi düzenli olarak inceliyorum. Gerçekten paylaştığınız her bilgi özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*