Valentino, çanta koleksiyonu için Maria Grazia Chiuri ve Pierpaolo Piccioli ile çalışmıştı. Ünlü tasarımcının burç temalarıyla hazırladığı clutch çanta koleksiyonu oldukça dikkat çekici bir koleksiyon olmuştu.

Maria Grazia Chiuri ve Pierpaolo Piccioli

Bu başarılı koleksiyondan sonra Valentino bir kez daha aynı isimle bir koleksiyona daha imza attı. Burçlara olan merakı modaya da taşıyan Maria Grazia Chiuri & Pierpaolo Piccioli, bu kez yine burçları konu olan takılar tasarladı.

Valentino Aksesuar Koleksiyonu

Burçların hayat bulduğu Valentino takıları son derece gösterişli ve fark edilir tasarımlar. İddialı zincirlerin ve aktın sarısının göz aldığı koleksiyonda burçları simgeleyen kolye uçları, bileklikler, çanta ve sandaletler yer alıyor. Valentino aksesuar koleksiyonu, yeni yılın trendlerinin en şık ve öne çıkan örneklerinden biri olabilir. Valentino tutkunu ya da burç meraklısı iseniz bu koleksiyon hoşunuza gidebilir.

2015 Valentino  Aksesuar Koleksiyonu

Bir Yorum

  1. Feray söyledi:

    Merhaba, Valentino Aksesuar Koleksiyonu fiyatlarını nasıl öğrenebiliriz? Çok güzel modeller var, çok beğendim gerçekten. Dönüş yapmanızı bekliyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*