Marjinal gelinler için moda, alternatif gelin ayakkabıları tasarlamaya başladı. Klasik beyaz yüksek topuklu ayakkabılar yerine artık terlik, sandalet hatta botlar bile tercih edilebiliriz. Tabiî ki gelinliğinde tıpkı marjinal ayakkabılar gibi sıra dışı olması gerekiyor. Belki mini ya da dizlerde etekleri olan kısa gelinlikler bu tarz ayakkabılarda kombine edilebilecek tarzlar olabilir. Bazı ünlü markaların koleksiyonlarında sıra dışı gelinlik ayakkabılarını görebilirsiniz.

UGG Gelinlik Botları

Bu markalardan birisi de UGG. UGG gelin botlarını şimdiden Hollywood yıldızları giymeye başladı bile. Bu isimler arasında Elizabeth Tan ve Kim Cattrall gibi ünlülerde yer alıyor.

Botlarıyla ünlü olan marka yaz koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Yazın bot giyilir mi diyenler bile UGG’nin botlarını giymeye başlamıştı. UGG, şimdi de gelin botlarını çıkarıyor. ‘I Do’ (Evet/Kabul Ediyorum) adını verdiği gelin botları parlak beyaz rengiyle klasik UGG botlar gibi tasarlandı. Yaz aylarında bu botların bunaltıcı olduğunu düşünebilirsiniz ancak Avustralyalı üretici firma ‘I Do’ yaz sıcağında bile serin tuttuğunu söylüyor. Öyle ise neden düğünde bot giyilmesin…

Bir Yorum

  1. Gökçe söyledi:

    Sitenizde 2017 yılının popüler düğünleri ile ilgili de yazılar yazar mısınız? ünlülerin tasarımlarını merak ediyoruz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*