İlk başta Paris moda günlerinde karşılaştığınız trompet etekler son yıllarda sokak modasına da yansımış durumda. Özellikle genç kızların sıklıkla tercih ettiği bu modeller hem dar kısımları hem de pileli kısımları ile etek şıklığını birleştiriyor.

trompet etek

trompet etek

 

Basen problemi olanlarında bu sorunlarını gizlemeye yardım ederek kusursuz bir görüntü oluşturan bu etekler yaz ve kış aylarında sıklıkla kullanılabilecek. Bu kışın ardından bahar aylarında farklı kumaş ve desen detaylarıyla karşımıza çıkacak trompet etekler her çeşit üstlerle kombinlenebiliyor.

etek modeli

etek modeli

Hem spor hem de klasik tarza kaçan bu model sayesinde kombin oluşturmak oldukça kolay. Öncelikle yılın hakim renkleri beyaz ve bordo ile tamamlanan trompet etekler şu günlerde lacivert, sarı, bej ve mavi renkleri ile karışımıza çıkıyor.

uzun etek

uzun etek

Trompet Etek Detayları

Daha çok pile ve tül detaylarıyla ortaya çıkan bu etekler süet, deri ve kot modelleriyle de piyasaya sunuluyor. Sizde beğendiğiniz bu model eteklerle kolaylıkla stil sahibi olabilirsiniz. Moda dünyasında devrim yaratan stilettolarla ve babetlerle daha uyumlu olan trompet etekler spor ve klasik modelleriyle bu baharda da rahatlıkla kombinlenebilecek.

5 Yorum

 1. Benice söyledi:

  Çok haklısınız, tüm söylediklerinize katılıyorum. Trompet Etek Modelleri yazınız sonuna kadar doğru.

 2. Gökşin söyledi:

  Paylaştığınız görseller müthiş, satılıyor mu bunlar

 3. Almila söyledi:

  soğukta bu tasarımlar özel bir etkinlikte giyilir mi

 4. Tülay söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki paylaşımları her daim özümsüyorum. Cidden bize aktardığınız her makale özgüvenimi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 5. Gülpembe söyledi:

  İnceleme metninizdeki tasarımların ağırlıkta orta yaşlarda ki bayanlar için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*