Baharın gelmesiyle birlikte güneş gözlükleri de ortaya çıkmaya başladı. Her şeyden önce bir koruyucu unsur olsa da, pek çoğumuzun güneş gözlüklerini bir aksesuar olarak kullanmayı seviyor, bu nedenle farklı modellerde ve şekillerde gözlüklere ilgi gösteriyoruz. Son dönemde renkli cam güneş gözlüklerinin trend haline geldiği dikkatleri çekiyor. 2015 gözlük modası yine renkli camlardan geçiyor diyebiliriz. Bu yazı ışıl ışıl geçirmek istiyorsanız siz de bu gözlüklerden bir tane edinmelisiniz.

desenli güneş gözlüğü

2015 Gözlük Modasında Neler Var?

Toplum olarak gözlükte büyük çerçevelerden vazgeçemez hale geldik. 2015 gözlük modası yine bizlere büyük çerçeveli gözlük seçenekleri sunuyor. Bu modellerde de renkli camların rağbet gördüğünü söylemek mümkün. Bununla birlikte yuvarlak camlı gözlük modasının yavaş yavaş geçtiğini söyleyebiliriz. Güneş gözlüğü modası ortalama 3-4 yıl içerisinde değişir ve yuvarlak camlara veda etmenin zamanı geliyor.

güneş gözlüğü

güneş gözlüğü

Yeni bir güneş gözlüğü almak istiyorsanız desenli çerçevelere sahip modelleri deneyebilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve şık gözüken bu modeller hoşunuza gidecektir.

pembe güneş gözlüğü

pembe güneş gözlüğü

Tabi her şeyden önde gözlükte kaliteden ödün vermemenizi öneriyor, göz sağlığınız için güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyabilecek orijinal bir güneş gözlüğü satın almanızı öneriyoruz.

5 Yorum

 1. Bağdagül söyledi:

  Sık kullanılanlara eklenesi bir moda blogu yaratmışsınız tebrik ederim.

 2. Cansel söyledi:

  Bu modeller bir efsane, nereden alabiliriz

 3. Canel söyledi:

  Sitenizdeki moda yazılarının genelini heyecanla göz attım, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Güneş Gözlükleri kategorisindeki yazılar favorim.

 4. Güldem söyledi:

  Bu resimler harika, satılıyor mu bunlar

 5. Anka söyledi:

  Tekirdağ’da bu kombinlerin bulunabileceği yer neresi, gelecek cuma alışveriş krimizi sonlandırmayı planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*