Topuksuz Ayakkabı

Ayakkabı tasarımları artık çok dikkat çekiyor. Zaten birçok insan ayakkabıya çok düşkünken bir de farklı tasarımların göz doldurması ayakkabı aşkını doruğa çıkardı diyebiliriz. Kimileri klasik tarzlardan yana olsa da iddialı ve farklı olmayı sevenlerde var. Sıra dışı tasarımları sevenler, ayakkabı modasında ki şaşırtıcı değişimlerden hoşlanabilir. Örneğin topuksuz ayakkabılar. Son birkaç yıldır moda olan topuksuz ayakkabı tasarımlarının giderek çeşitlenmeye ve daha da ilgi çekmeye başladığını görebilirsiniz.

Topuksuz Ayakkabı Modelleri

Peki Topuksuz ayakkabılar rahat mı?

Doğruyu söylemek gerekirse rahat oldukları söylenemez. İlk bakıldığında çok şık, iddialı, seksi ve güzel görünüyorlar. Sadece sahnede ya da özel gecelerde giyilebilen ayakkabılar olduğunu düşünebilirsiniz. Eğer rahat olsalardı her yerde giyilirdi ancak hareket etme özgürlüğünü kısıtladıkları için topuksuz ayakkabıları giyebilecek çok fazla yer yok. Birçok ünlü sahnede topuksuz ayakkabılar giydi hatta kameralar karşısında yere düşenler bile oldu. Kısacası topuksuz ayakkabılar çok şık ve farklılar fakat aynı zamanda da riskliler.

5 Yorum

 1. merve söyledi:

  geçenlerde bende bir alışveriş sitesinden topuksuz ayakkabılar aldım. çok şık görünüyordu fakat giyemedim. bence giyilebilecek ayakkabılar değil. ancak vitrinde süs olur.

 2. Anar söyledi:

  soğukta bu tasarımlar eğlenceye giderken abartı mı olur?

 3. Açılay söyledi:

  Ayakkabı alanında bir hayli fazla inceleme inceleme altına aldım fakat bu şekilde detaylısını ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 4. Çilay söyledi:

  Bu tasarımlar süper sanki

 5. Güner söyledi:

  web siteniz telefon destekli mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*