Hayatınızın unutulmayacak anlarından biri olan düğününüzde sizden şık kimse artık olmayacak. 2014 yılı evlilik sezonunu geride bıraktığımız bu aylarda yeni sezon gelin ayakkabıları hem kalite, hem rahatlık, hemde fiyat bakımından sizlere sunulmakta.

2015 Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelinlik içinde peri kızı gibi olmak isteyen bayanlar, gelinlik seçimi konusunda yeterince tiyo sahibiler. Peki ya altına giydikleri ayakkabılar hakkında? Bu konu hakkında gerçekten bayanlar çok tecrübesiz kalıyorlar. Binlerce lira verip en moda gelinliği alırken ayakkabıyı neden düşünmüyorsunuz? Sizler için araştırarak en moda gelinlik ayakkabı modellerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Eğer sade bir gelinlik tercih etmediyseniz 2015 yılının en moda gelinlik ayakkabısı ince topuklu, yüksek punto ve taşlarla süslenmiş olmalıdır. Sade gelinlikler için bu yılın en moda gelinlik ayakkabıları bilekten bağlamalı açık taşlı modeller gibi gözüküyor. Kapalı gelinlerimiz içinde en moda ayakkabılar kurdeleli, burnu kapalı, işlemeli modeller olarak sunulmaktadır.

2015 Topuksuz Gelin Ayakkabısı Modelleri

Birbirinden güzel ayakkabılar içinden seçim yapmak çok zor olduğu için gelinliklerinize en uygun modeller ile yeni sezon gelin ayakkabılarını seçmek artık çok daha kolay olarak gözüküyor. Tabi sadece topuklu gelin ayyakkabi modelleri var diye düşünmeyin rahat etmek isteyen gelinlerimiz için topuksuz gelin ayyakabisi modelleride bu sene oldukça popüler olacak.

5 Yorum

 1. Shunta söyledi:

  Ve ben bu topuklu ayaakkbılara bayılıyorum! ozellikle benim gibi duz ayakkabı giyemeyenlere super! Bunun bir ayakkabı yeni sipariş ettim ama ustunde başka desenler var. Gorseydim boyle kesin alırdım!!!!

 2. sinem söyledi:

  Bende şu an gördüm ve bir kaç gün önce aldığımın yüzüne bile bakmam diye düşünüyorum

 3. Belma söyledi:

  9 sayılı stil harika

 4. Çağıl söyledi:

  Topuklu ve Topuksuz Gelin Ayakkabıları harika açıklamalarınızı yukardan aşağıya merakla okudum, çok dolu bilgiler var

 5. Güldem söyledi:

  Ayakkabı alanında bir hayli fazla yazı inceledim ancak bu kadar iyisini ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*