2015-2016 Sonbahar kış modasında maskülen giyim stili de son hız devam eden bir moda olup,  Oxford ayakkabılarda bu maskülen çizgiyi koruyan özel ayakkabı modelleri olarak ilk karşımıza çıkan önerilerdendir.

ayakkabı

ayakkabı

Maskülen Oxford modelleri yeni sezonun en hit parçaları olup kullanış ve rahatlığı ile de bayanlar tarafından sık tercih edilen tasarımlardır. Topuklu ayakkabı giymeyi tercih edip ayrıca rahatına da düşkün olan bayanlar için önerilen topuklu Oxford ayakkabı modelleri günlük yaşamda ayağınızdan çıkarmayı istemeyeceğiniz tasarımlardır.

ayakkabı modeli

ayakkabı modeli

Topuklu Oxford ve Kombinasyonlar

Topuklu Oxford ayakkabı modelleri midi, mini etekler, taytlar, pantolonlar ile oldukça kullanışlı olup kolayca kombinasyon yapılan parçalardır.

Farklı renklere sahip olan topuklu Oxford ayakkabılar farklı desen ve modelleri ile de değişik zevk ve beğenilere hitap edebilecek tasarımları oluşturdu.

oxford ayakkabı

oxford ayakkabı

Birçok mağaza vitrininde sıklıkla görebileceğiniz bu stil ayakkabılar kullanımının yanı sıra kolay kombin uygulaması ile de bayanlara rahatlığı garantileyen modellerdir.

Dilerseniz topuklu Oxford ayakkabınız ile okul şıklığı kombini yaratarak farklı ve eğlenceli bir kombin yaratmanız da mümkün.

5 Yorum

 1. Gülriz söyledi:

  Merhaba, bu ürünler benim de favorilerimden açıkcası. Kaliteden asla vazgeçmemek gerek.

 2. yüreyya söyledi:

  Topuklu Oxford Ayakkabılar yazınızı baştan sona heyecanla okudum, çok dolu bilgiler var

 3. Adel söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Kilis civarında bulunabilir mi?

 4. Güldem söyledi:

  İçerikteki özellikle dördüncü resim süper duruyor

 5. Berceste söyledi:

  web siteniz akıllı telefon uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*