Kadınların en çok para harcadığı şeylerden birisi ayakkabılar. Gerek normal zamanlarda gerek özel günlerde olsun kadınlar kıyafetlerinin altına uygun olan bir ayakkabı giymeden asla adım atmıyor. Genel olarak tercih edilen ayakkabılar ise topuklu modeller.

Özellikle şık bir şekilde giyinmek isteyen kadıların vazgeçilmezi olan topuklu ayakkabılar boy farkını kapattığı gibi aynı zamanda elbiselerin altında mükemmel bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Topuklu Ayakkabı

Yeni Topuklular Yeni Tasarımlar

Her yılın değişen modası bu yılda ayakkabılar için değişiklik gösterdi. Yeni çıkan topuklu ayakkabı modelleri içerisinde oldukça açık renklere yer verilmiş. Alışılmış kapalı renklerin dışında yer alan açık mavi, yeşil, kırmızı renkler ile güzel bir elbise kombin edilebilir.

Doğru seçimler yaparak doğru bir biçimde giyinebilirsiniz. Tercih yapacağınız ayakkabılar için çok fazla ayrıntıyı düşünmeyin. Sadeliğe yönelin ve bu yılın modası olan renkleri tercih edin. Ancak bu sayede dilediğiniz bir biçimde bir görünüm sağlayabileceksiniz. Açık renklerin yanı sıra tercih edilecek olan şekiller ve farklı modeller ile sınırlarınızı zorlayın.

5 Yorum

 1. Çimen söyledi:

  Bu tasarımlar süper bence

 2. Gülben söyledi:

  Yukarıdaki birinci görseli kendime satın almak istiyorum. ne dersiniz

 3. Açela söyledi:

  İçerikteki özellikle birinci kombin fantastik duruyor

 4. Afra söyledi:

  blogunuz akıllı telefon destekli mi

 5. Arya söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Sivas civarında nereden bulabilirim?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*