Topuklu ayakkabılar, bayanların stillerini daha iddialı bir hale sokabilmeleri ve kıyafetlerinin genel görüntüsünü tamamlayabildikleri en önemli parçalar arasındadır. Topuklu ayakkabı modelleri bu sezon yine fazlasıyia iddialı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.

topuklu

topuklu

Her sezon olduğu gibi yine siyah renginin ağırlıkta olduğu koleksiyonlar aynı zamanda alternatif bir tarz yaratmak isteyen bayanların da beğenisini topluyor. Siyah dışında kırmızı ve beyaz gibi farklı renklerde de tasarlanan topuklu ayakkabı modelleri ile hem özel davetleriniz de hem de günlük hayatınızda daha şık bir bayan olabilirsiniz.

stiletto

stiletto

Topuklu Ayakkabı Nasıl Giyilir?

Kıyafetleriniz ile uyumlu bir topuklu ayakkabı giyebilmek istiyorsanız burada seçmiş olduğunuz pantolon modelinin belirleyici unsur olduğunu unutmamalısınız. Topuklu ayakkabılar en şık şekilde dar kesimli kot veya kumaş pantolonlar ve etek modelleri ile birlikte kombinlenebilmektedir.

topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

Bol paçalı pantolonlar ile topuklu ayakkabı giyilmesi, ayakkabının güzelliğini kapatacağı için oldukça yanlış bir tercih olacaktır. Topuklu ayakkabıları daima dar kesimli ve kısa paçalı pantolonlar ile giymelisiniz. Etek seçiminde ise tamamen özgür olabilirsiniz. Bol kesimli, dar kesimli uzun ya da kısa tüm etekleriniz topuklu ayakkabılarınız ile birlikte şık bir biçimde kombinlenebilir.

5 Yorum

 1. Ferhunde söyledi:

  Yazılarınız aranızda Ayakkabı yazıları favorim!

 2. Gülpembe söyledi:

  İçerikteki özellikle birinci kombin harika olmuş

 3. Günay söyledi:

  Yazı İçeriğiniz inanılmaz bence

 4. Ayren söyledi:

  Bu resimler bir efsane, bu kombinler hangi firmada var

 5. Gülden söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki birçok yazıyı baştan sona inceledim, çok başarılısınız. Özellikle Ayakkabı bölümündeki makaleler favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*