2015 tommy bayan saat

Dünyaca ünlü Tommy markası sizlere sadece t-short, ayakkabı, kot vb. gibi ürünlerin yanında en moda saatleri ile gönülleri feth etmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl dünyaca ünlü bir saat tasarımcısını ekibine katan Amerikan markası Tommy Hilfiger 2015 yılının en moda saat kataloğunu yayınladı.

2015 tommy erkek saat

Sizin için detaylı bir şekilde kataloğu incelediğimizde; Tommy Erkek ve Tommy Bayan saatleri oldukça detaya inerek tasarımlarına eşsiz bir hal aldırmış durumda. Tommy Hilfiger erkek saat modellerini ele alırsak klasik saat modellerini bir kenara bırakarak, Tommy Hilfiger’ın eşsiz spor saatlerinde gri ve siyah tonlamaları hakim olduğunu görüyoruz. Yani Tommy Hilfiger bu sene sizler için Spor ve Klasik modelleri harmanlamış.

tommy bayan saat modelleri

Tommy Hilfiger bayan saat modellerine göz gezdirmek gerekirse. Markasını saat kayışlarından çıkararak eşsiz kırmızı ve kar beyazı kayışları ile göz kamaştıran saatleri gözümüze çarpmakta.

Sizler eğer Tommy Hilfiger saat modellerini satın almak isterseniz mutlaka kataloğa bakınız. Saatleri canlı olarak gördüğünüzde gözleriniz kamaşıcaktır.

Tommy Hilfiger saat modelleri bu sene en moda saatlerin arasında yine yerini alarak, büyük bir ilerleme kaydedecektir.

Bir Yorum

  1. Gülen söyledi:

    Sakarya gibi bir şehirde modayı takip etmek kolay olmuyor, konuya uzak kalıyorsunuz ama modacinim sağolsun bizi heyecanlı tutmayı başarıyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*