Tek omuzlu elbise modelleri

Tek omuzlu elbise modelleri her sezona damgasını vuracak şekilde tasarımları herkesi büyülüyor.2015 sezonunda da tek omuzlu elbise modellerine sık rastlayacağımız kesinlik oluşturdu. Yaz gecelerine damgasını vuran modellerin renkleri de bir harika.

Tek omuzlu elbise

Büyüleyici Tek Omuzlu Elbise Desenleri

Tek omuzlu elbise modelleri davetler için güzel bir seçenektir. İnce işleme payetlerle elbiselere büyük bir uyum gelmiştir. Abiye ağırlıklı modellerde kullanılan bu tarz elbiseleri yaz ayına özel günlük kıyafetlerde de görmeye başlayacağız. Yaz aylarına özel renkli çeşitleri deneyebilirsiniz. Tek omuzlu elbiseleri kış ayında sade renklerden seçmenizi öneririz.

Tek omuzlu bir elbise modeli seçmişseniz takılarınızı sade seçmenizi öneririz. Elbise payetlerle süslenmişse tek taşlı küpeler çok güzel bir bütünlük sağlayacaktır. İnce topuklu ayakkabılarla şıklığınız bütünlenir. Renk seçimlerinde çok dikkatli davranın. Kilonuz varsa büyük desenlerden uzak durun. Tek omuzlu elbise modellerinizi dolabınızdan eksik etmeyin.2015’e de damgasını vuracak modeller arasında gösteriliyor. Tarzını seven bayanlara özel renk ve desenleri bu sezon rahatlıkla bulacaksınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*