Henüz 13 yaşında olmasına rağmen şu an çok popüler bir blog yazarı oldu  “Tavi Gevinson”. Onu ünlü eden moda blogun ismi ise Style Rookie (Stil Çaylağı).Blog da Tavi’nin moda konusunda yazdığı makaleler ve kapsamlı defile analizlerinden ikinci el kıyafetlerle çekilmiş moda fotoğraflarına kadar modaya dair her şeyi bulabilirsiniz. 5 yıl öncesinde bloğu 1.5 milyon insan tarafından ziyaret edilirken şuan 10 milyon insan kendisinin takipçisi olmuş durumda.

Tavi Gevinson 13 yaş

Moda tasarımcıları tarafından internette keşfedildikten sonra küçük moda uzmanı birçok dergiye konu oldu. Son olarak da ünlü İngiliz moda dergisi ‘Pop’un kapağında yer alan Tavi Gevinson, bu derginin internet blogu için de yazılar yazdi. Popülaritesi bununla da sınırlı kalmayan 18 yaşındaki blog yazarı New York Moda Haftası’na davet edildi ve defilelerde ünlü modacılarla birlikte yer aldı.

Tavi Gevinson 18 yaş

Style Rookie blogunun adresi: www.thestylerookie.com Blogu incelediğinizde 18 yaşında ki bir kızın giymemesi gerektiği şekilde kıyafetler giydiğini gördüğünüz Tavi bu kıyafetlerle olması gerektiği yaşta göstermiyor. Ama değişik bir tarzı da yok değil 🙂 Blogu inceleyin ve kararı siz verin!

5 Yorum

 1. Afitap söyledi:

  Bu tasarımlar inanılmaz sanki

 2. Besra söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları müthiş, bu kombinler hangi firmada var

 3. Belçim söyledi:

  Web sayfanızdaki moda yazılarının genelini baştan sona inceledim, çok başarılısınız. Özellikle Moda Haberleri kategorisindeki yazılar favorim.

 4. Ceyda söyledi:

  Moda Haberleri alanında birçok post analiz ettim fakat bu şekilde detaylısını ilk kez gördüm.

 5. Gözde söyledi:

  Web sayfanızdaki incelemeleri kaçırmadan takip ediyorum. Samimiyetle söylüyorum paylaştığınız her makale özgüvenimi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*