Tarz ve stil olmak bulunduğunuz her yerde dikkat çekmenizi sağlayacak ve mutlaka fark edilmenizi sağlayacak şeylerden en önemlisidir. Giyinmeyi bilmek ve ortama uygun olarak giyinmek hassas noktalardır.

bohem tarzı

bohem tarzı

Kendinizi Tamamen Yenileyin

İlk ipucu kıyafetlerinizde yenilik yapmanız olacak. Gardrobunuzu tamamen değiştirin.  Bu sene moda olan midi eteklerden mutlaka ekleyin.  İsterseniz diz üstü ya da diz alt, puantşyeli, renkli ve ekose desenli tarz eteklerden katabilirsiniz.

moda

moda

Çünkü etek bu sene her şekilde moda. İkinci ipucu ya da önerimiz size saçlarınızı değiştirmeniz olacak. Saç şeklini değiştirmek insanın kendisini değiştirmesinde en önemli noktadır. Yüz hatlarınıza göre kestirdiğiniz saç modeli ile dikkatler üzerinizde olacak.

tarz olmak

tarz olmak

Üçüncü olarak sizlere makyajınızda herp aynı stil kullanmaktan vazgeçmenizi tavsiye ediyoruz. Klasik çizginizden çıkın ve farklı olun. Tarz değiştirmek için baştan aşağı yenilenmek şarttır. En önemli bir diğer ipucu se giyinirken mutlaka aksesuar kullanmanızdır. Aksesuar bir kıyafetin havvasını bambaşka yapabilen küçük detaylardır. Tarz olmak için bu önerileri mutlaka uygulayın.

5 Yorum

 1. Fikriye söyledi:

  Adana’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satış noktası neresi, önümüzdeki çarşamba alışveriş krimizi sonlandırmayı düşünüyorum.

 2. Açela söyledi:

  Sitenizdeki moda yazılarının genelini okudum, çok başarılısınız. Özellikle Stil bölümündeki makaleler favorim.

 3. Günsel söyledi:

  blogunuz tablet uyumlu mu

 4. Ceyla söyledi:

  İnceleme metninizdeki kombinlerin ağırlıkta klasik giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerin düşüncesi nedir?

 5. Belçim söyledi:

  soğukta bu tasarımlar mezuniyet programında güzel durur mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*