Bayanlarin vaz gecilmez aksesuari olan sutyenler herkesin istegi dogrultusunda bir cok modele ayrilmakta. Bende bugun sizlerle sutyen cesitleri ile ilgili bazi bilgileri paylasmak istedim umarim faydali olur 🙂

Her kadının dolabında bulunması gereken bu sütyen modelleri, doğru kıyafetlerle doğru sütyeni buluşturmanıza yardımcı oluyor.

Sütyen Modelleri

Spor Sütyen Modelleri: Spor yaparken ve çeşitli aktivitelerde bulunurken kullanacağınız bu ürün size olabildiğince destek verecek şekilde tasarlanmıştır.

Dikişsiz Sütyen Modelleri: Kıyafetinizin içinden belli olan bir sütyenle gezmek istemezsiniz değil mi? Dar bluz ve elbiseleriniz için mükemmel bir seçenek. Ancak bu tür sütyenlerde dantel detayları ve kurdele olmamasına dikkat etmelisiniz.

Straplez (Askısız) Sütyen Modelleri: Korse tarzı bluz ve elbiselerinizin içine rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak bu sütyenlerin elastik olması ve güçlü destek sağlaması önemli. Kullandığınız sütyenlerin kaliteside çok önemli. Kalitesiz bir sütyen sizi oldukça rahatsız edicek ve istediğiniz görünümü sağlamayacaktır.

Derin V Sütyen Modelleri: Dekolte kıyafetleriniz için ideal bir sütyen modeli. Derin V sütyenler ince birleşim noktası ve açılış göğüs kısımları ile rahat ve şık görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır.

Seksi Sütyen Modelleri: Bu tür sütyen modelleri kıyafet içine pek uygun değildir ve genelde üzerinde birşey yokken çok seksi ve şık görünürler. Dantelli ve balen kımında yükseltici(push up) özelliğine sahip olup bu özellikleri ile size dramatik bir hava verirler. Ayrıca göğüslerinizinde olduğundan büyük görünmesini sağlarlar. Seksi sütyenler minik detaylar ile bir sanat eserine bile dönüşebilir. Tabi sizde bu sanat eserini sergileyen seksi bir yıldıza…

Etiketler:

Bir Yorum

  1. rüya söyledi:

    katılıyorm kıyafet ve sütyen tamamen bütünleyicidir. özellikle isteğe göre olmaması gerektiğini düşünüyorum herkesin kendi stili kendine yakıştırdığı bir çeşit mutlaka vardır ama yine de bütünleyici olmaktan yanayım. örneğin şu seksi sütyen modeli ne kadar benim stilimi yansıtıo olsada 🙂 bunu sadece olması gereken ortam ve havaya göre giyilebilir diyebilirim 🙂

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*