İnce ve yüksek topuklar ile sivri burunda bulduğunuz zarafeti başka hiçbir ayakkabıda bulamayabilirsiniz. Tüm stiletto ayakkabı tutkunlarının bu ayakkabıdan vazgeçemiyor olmaları son derece normaldir.

stiletto ayakkabı nasıl kombinlenir

stiletto ayakkabı nasıl kombinlenir

Peki, bu zarafet harikası ayakkabıların hakkını veriyor musunuz? Stilettoları doğru kombinlemenin çok önemli olduğu bilinir. Bir başka deyişle stilettolar sizi vezir de edebilir rezil de…

2017 stiletto ayakkabı kombinleri

2017 stiletto ayakkabı kombinleri

Stiletto ile Neler Giyilir?

Eğer seçiminizi bu ayakkabı modellerinden yana yaptıysanız en doğru kombin için neleri bir arada kullanmanız gerektiğini de öğrenmelisiniz. Bu ayakkabılar en çok kalem eteklere yakışıyor. Kalem etek giydiğiniz gün hiç tereddüt etmeden tercihinizi stiletto ayakkabı modellerinden yana yapabilirsiniz. Üzerine gömlek, bluz ya da top crop giyebilirsiniz. Blazer ceketlerle de harika görüneceğinizden hiç endişeniz olmasın.

stiletto ayakkabı kombini 2017

stiletto ayakkabı kombini 2017

Tayt ve Dar Pantolonlarla Kullanın

Bu sene streç dar pantolonlar ve taytlar çok moda… Bu parçalarla stiletto ayakkabıları bir arada kombinlediğinizde hem zarif hem de şık görünmeniz gayet kolay olacaktır. Ancak üstünüze de sweatshirt gibi salaş ya da çok bol kıyafetler giymeyin. Üst seçiminizle de şıklığınızı tamamlamalısınız.

stiletto ayakkabı kombini

stiletto ayakkabı kombini

Tarzı, modeli ya da rengi ne olursa olsun her türlü mini etekli elbiselerle de bu ayakkabılarınızı kullanabilirsiniz. Şık bir abiye elbise altına giydiğinizde şıklığınızı ve zarafetinizi ikiye katlamış olursunuz. Elbette uzun etekli elbiselerle de bu ayakkabıları giymenizde herhangi bir sakınca yok. Ancak stilettonun hakkını vermek için mini etekli elbiselerle giymenizde fayda olacaktır.

stiletto kalem etek kombini

stiletto kalem etek kombini

stiletto kırmızı kalem etek kombini

stiletto kırmızı kalem etek kombini

5 Yorum

 1. Beltun söyledi:

  Sitenizde 2017 yılının popüler düğünleri ile ilgili de yazılar yazar mısınız? ünlülerin tasarımlarını merak ediyoruz.

 2. Bade söyledi:

  7 numaralı stil harika

 3. Ali söyledi:

  Malatya’da bu modellerin bulunabileceği yer neresi, önümüzdeki çarşamba büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

 4. Adel söyledi:

  Blogunuzda olan moda yazılarının genelini baştan sona inceledim, çok iyisiniz. Özellikle Ayakkabı kategorisindekiler favorim.

 5. Gonca söyledi:

  Mavi kombinler incelemeler okumak istemekteyim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*