Stiletto ayakkabılarınızı özel anlarınızda giymek istiyorsanız kalem etekleriniz ile birlikte başarılı bir kombin yaratabilirsiniz. Kombinlerinizi blazer ceket modelleri ve şık bir bluz ile tamamlayarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

ayakkabı

ayakkabı

Keten, deri, kumaş veya kot pantolonların bilek hizasında biten dar paçalı modelleri ise stiletto ayakkabılarınızın şıklığını ön plana çıkartabilecek ayakkabı modelleridir. Neon renklere sahip olan stiletto ayakkabıları tercih ederek yaz aylarına uyumlu bir kombin yaratabilirsiniz. Fakat ispanyol paçalı pantolonlardan uzak durmalısınız.

stiletto

stiletto

Elbise ve Stiletto Uyumu

Sade, iddialı, dar ya da bol mini elbiselerin tamamını stiletto ayakkabılar ile birlikte kullanabilirsiniz. Elbise ve stiletto kombinlerinizi özel gecelerde kullanmak istiyorsanız portföy çanta modelleri kullanarak klasik bir şıklık elde edebilirsiniz.

Bu tür kombinlerinizi sade elbiselerden oluşturarak ve üzerinize şık bir deri ceket giyerek daha da hareketlendirebilir ve güçlendirebilirsiniz.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Hayatımıza yeni girmeye başlamış olan boyfriend jean’ler dişilikten uzak daha erkeksi kıyafetlerdir. Bu erkeksi stile sahip olan kıyafetleri yumuşatmak için ise stiletto tarzı ayakkabılarınızı kullanarak başarılı bir kombin yaratabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Açela söyledi:

    Bu örnekler bir efsane, nereden alınabilir

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*