Kadınları en zarif gösteren ayakkabı modellerinden olan stiletto ayakkabılar her kadının gardrobunda mutlaka bulunmaktadır. Zarif ve şık olmak istediğiniz her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz stiletto ayakkabılar işte, okulda, buluşmalarda, günlük hayatta, gece kıyafetleri altına kısacası her an bayanların yardımına koşan en önemli kombin parçalarından biridir.

pembe stiletto ayakkabı

pembe stiletto ayakkabı

Daha önce stiletto model ayakkabı giymemiş bayanı bile ilk giyimde büyüleyen ve giyme rahatlığı ile kolayca etkisi altına alan stiletto ayakkabılar platform topuklu ayakkabılar ile yarış içinde olsa da stiletto ayakkabılar sade, saf bir şıklığı simgeler, iddiası burdan gelir.

bilekli stiletto ayakkabı

bilekli stiletto ayakkabı

Stiletto Ayakkabılara En Çok Yakışan Kombinler

Özellikle iş hayatında tercih edilen kalem etekler ile mükemmler bir uyum içinde olan stiletto modelleri rugan ya da mat modeller arasından seçilebilir. Rahatlığı ve şıklığı ile her daim bayanların yardımına koşan stilettolarınızı blazer ceket ve şık bir bluz ile tamamlayabilirsiniz.

yeni stiletto modelleri

yeni stiletto modelleri

Günlük kombinler için sıkça tercih edilen bilek hizasında biten dar paça pantolonlar ile şıklığınıza şıklık katabilir deri, keten, kumaş ya da demim pantolonlarınızı yeniden yorumlayabilirsiniz. Tarzınıza ve tercihlerinize göre yaratıcı kombinler yapmanıza olanak sağlayan stiletto ayakkabılar artık bohem tarz içinde bile kullanılmaktadır.

Elbiselerinizi Stilettolar İle Kombinleyin

stiletto ayakkabı kombinleri

stiletto ayakkabı kombinleri

Gece elbisesi ya da günlük elbise hiç fark etmeden her mini boyda elbisenin altına yakışan stilettolar hemen her mağazada bol çeşitleri ile mevcuttur. Stiletto fiyatı aralığı çok geniş olabildiği için hemen her kesim bütçeye sahip insanın kendi şıklığına uygun bir model bulması mümkündür. Uygun stiletto fiyatı ile birlikte bir çok çifte sahip olmanıza olanak sağlayan piyasası sayesinde kombinlerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

yılan derisi stiletto

yılan derisi stiletto

Bir Yorum

  1. Ali söyledi:

    Ayakkabı alanında birçok makale inceledim ama bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*