Son yıllarda ayakkabı sektörüne bakıldığında birbirinden farklı yüzlerce model tüketicilerin beğenisine sunulmuş bulunuyor. Yeni sezonda en dikkat çeken ürün ise hiç kuşkusuz stiletto oldu.

stiletto

stiletto

 

Geçtiğimiz yıllarda ve günümüzde kadınlar tarafından çok sevilen bu parça ilerleyen zamanlarda da trend olacağa benziyor. Neredeyse her kadının dolabında en önemli yeri stiletto ayakkabılar almış durumda. Kadınların en beğendiği markalar stiletto ayakkabı modelleri konusunda kadınlara farklı tasarım ve renkler olarak geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Neden Stiletto?

Klasik ve çok şık olan stiletto kadınlara birçok parçayı birleştirebilme olanağını sunuyor. Kendine güvenen kadının ayakkabısı olarak da değerlendiriliyor. Özellikle yüksek topuklu olarak giyildiğinde kadının havasını değiştiren, kadına özgüven veren ayakkabı olma özelliğini taşıyor. Bu ayakkabının en büyük artısı ise neredeyse her parçayla çok kolay bir şekilde birleştirilebiliyor olması.

topuklu

topuklu

Satın alığınız klasik renk bir stilettoyu hem günlük olarak kot pantolonla hem de gece kıyafetiyle veya abiye ile çok şık olarak birleştirebilirsiniz. Kadınlar tarafından bu kadar çok sevilmesinin temel nedeni de bu.

topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

Çok ince topuklu modelleri tercih etmemelisiniz. Geniş taraklı ayak yapısına sahip kadınlar burun kısmı dar olan modellerden uzak durmalılar. Ayakkabı yapı olarak dar olduğu için büyük numaraları tercih etmemelisiniz. Tüm yük ince topuklarda olduğu için satın alırken topuklara dikkat etmelisiniz. Ayağa tam uyacak numarayı almalısınız. Klasik bir model olduğu için kolay kolay raflara kaldırılmayacak olan bu ürünün kalitelisini almaya özen göstermelisiniz.

5 Yorum

 1. Çeşminaz söyledi:

  Bu örnekler çok güzel, satılıyor mu bunlar

 2. Anka söyledi:

  9 sayılı görsel harika

 3. Belma söyledi:

  Bu örnekler inanılmaz, almak istesek nereden alırız

 4. Ceren söyledi:

  Yukarıdaki sekizinci tasarım çalışmasını anneme satın alacağım. siz olsanız onu alır mıydınız

 5. Feriha söyledi:

  Paylaştığınız tasarımları Bolu civarında nereden bulabilirim?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*