Stiletto Ayakkabı Modelleri 2017

Kadınlar, bulundukları ortamlar içerisinde her zaman şıklığı ve güzelliği birbirleriyle yarıştırarak bulunurlar. Buna bağlı olarak günümüz çerçevesinde, her bayan kendi ortamında en güzel olmak istediği kadar göze hitap etmek adına da başarılı bir şekilde ön planda durur.

yılan derisi stiletto 2017

yılan derisi stiletto 2017

Burada doğru bir yaptırım yapılması adına ilk hareket elbette elbise olacağı kadar ayakkabıda da vardır. Hele ki bir kadın Stiletto ayakkabı giyiyorsa… 2017 sezonu için hazırlanmış olan stiletto ayakkabı modelleri 2017 serisinin indirimde olması da sezon öncesi bu modellere olan ilgiyi yoğunlaştırdı.

yeni stiletto modeli 2017

yeni stiletto modeli 2017

En yeni modellerin her geçen güne göre çok daha farklı renklerde üretimiyle beraber, bayanların en çok sevdiği topuklu ayakkabı modellerinden biri olan Stiletto ayakkabılar, özel günlerde ya da özel gecelerde çoğu zaman tercih edilen modeller oluyor.

taba süet püsküllü stiletto

taba süet püsküllü stiletto

2017 Stiletto Modelleri İle Yürüyüşünüzü Alımlı Kılın

Bir akşam yemeğe davet edildiğinizde giyebileceğiniz en iyi model Stiletto olacaktır. Bu sayede hem alımlı gözükecek hem de kendinizi istediğiniz şekilde gösterebilecek bir yürüyüşe de sahip olabileceksiniz. Ayakkabı sizde özel bir yürüyüş sunabilecek bir gücü sağlayacaktır.

stiletto ayakkabı modelleri 2017

stiletto ayakkabı modelleri 2017

En yeni renklerde ve en yeni modellerde tercih edebileceğiniz bu ayakkabıların birbirinden farklı modeller olduğu kadar her bayan için de uygun bir kalıbı bulunacaktır. Bunlar arasında seçimler yapmak sizler için gerçekten kolay olacağından emin olabilirsiniz.

silver stiletto ayakkabı 2017

silver stiletto ayakkabı 2017

Stiletto Ayakkabı Fiyatları 2017

leopar desenli stiletto 2017

leopar desenli stiletto 2017

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da bu ayakkabılarda farklı renkler ve modellerde üretilir. Stiletto ayakkabı modelleri 2017 serisi içerisinde dikkat çekenler ise genellikle sadeliğin ön planda olduğu modeller oldu. Siz de bu fiyatlandırmalara bağlı kalarak istediğiniz şekilde güzel bir ayakkabı satın alabilirsiniz.

lacivert zımbalı stiletto 2017

lacivert zımbalı stiletto 2017

Tercih edebileceğiniz ayakkabınızın renginin aynı zamanda kıyafetleriniz için de uygun bir renkte olmasına dikkat ederek bu konuda ayrıntılı bir güzellik kazandırabilirsiniz. Siz de buna bağlı olarak ister NEON renkleri deneyebilir isterseniz de daha mat renklerde harika ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

kırmızı süet stiletto modelleri 2017

kırmızı süet stiletto modelleri 2017

bilekten bağcıklı stiletto ayakkabılar

bilekten bağcıklı stiletto ayakkabılar

2017 siyah fiyonklu stiletto

2017 siyah fiyonklu stiletto

5 Yorum

 1. Fulya söyledi:

  Muğla gibi bir şehirde modayı takip etmek kolay olmuyor, konuya uzak kalıyorsunuz ama modacinim sağolsun bizi heyecanlı tutmayı başarıyor.

 2. Fatma söyledi:

  Bilgiler için teşekkür ederiz, gerçekten çok güzel.

 3. Belçim söyledi:

  sayfanız tablet uyumlu mu

 4. Kübra söyledi:

  Bu modelleri Kırıkkale civarında satan yer var mı

 5. Aslım söyledi:

  bordo kombinler postlar okumak istemekteyim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*