Evlilik öncesi hazırlık telaşı zordur. Gelinlik seçiminden, damatlık seçimine ve düğün salonu tutmaya kadar birçok ayrıntı, düğün zamanına kadar her iki tarafı da yeterince yoran bir işlemdir. Evlilik öncesi hazırlık aşamalarından bir tanesi de çeyiz hazırlama işlemidir. Ama günümüzde eskisi gibi önceden hazırlanan çeyizler kalmadı. Son yıllarda, son moda çeyiz ürünleri mevcut ve gençlerin birçoğu bu seçeneği kullanıyor.

çeyiz

çeyiz

Bir Çeyiz Hazırlığı: Mutfak Eşyaları

Belki de çeyiz hazırlığının en önemli kısımlarından bir tanesi budur. Çünkü bayanları doğrudan ilgilendiren bir durum. Mutfakta en çok onlar zaman geçireceği için, mutfak eşyalarının seçilmesi işi de onlara düşüyor. Ama bu araştırılması ve çokça zaman harcanması gereken bir durum.

mutfak eşyaları

mutfak eşyaları

Emsan markasını tüm bayanlar bilirler. Emsan yılların vermiş olduğu tecrübe ile evlenecek olanların çeyiz hazırlığına yardımcı oluyor. Elma serisi seramik tencere seti, tavsiye edilecek kaliteli ürünlerden bir tanesidir.Yemek takımlarında Karaca markası adeta bir efsane haline geldi. Karacanın, porselen yemek takımları biraz pahalı olsa da çeyizlerin vazgeçilmezlerinden birisi.

5 Yorum

 1. Gökben söyledi:

  Sosyal medya hesaplarınızı aktif olarak kullanıyor musunuz?

 2. Gonca söyledi:

  Yukarda anlattığınız üçüncü görseli arkadaşıma satın alacağım. sizce mantıklı mı

 3. Anise söyledi:

  Yazı İçeriğiniz muhteşem sanki

 4. Çiçek söyledi:

  Web sayfanızdaki makalelerin büyük bir kısmını baştan sona inceledim, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Moda kategorisindekiler favorim.

 5. Ferda söyledi:

  5 sayılı fotoğraf muhteşem

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*