Moda denilince hepimizin aklına kıyafet gelebilir. Ama moda geniş bir yelpazede değerlendirilebilecek bir olgudur. Son moda telefonlar bunlardan bir tanesidir. Özellikle teknolojiyi yakından takip edenlerin merakla beklediği modeller bulunur.

iphone 6

iphone 6

İşte Son Moda Cep Telefonları

Iphone 6 Plus; 5.5 inch ekran boyutuna sahip ve ekran çözünürlüğü, 401 ppi. 172 gr ağırlığa sahip. 128 gb hafızaya sahip. Ayrıca su geçirmez bir özelliğe sahip. Iphone meraklıların yoğun ilgi gösterdiği son model akıllı telefonlardan bir tanesidir.Motorola Motox; 5.2 inch ekran boyutuna sahip ve 402 ppi ekran çözünürlüğüne sahip. 144 gr ağırlığında. 32 gb dahili hafızaya sahip. Motorola bu model ile akıllı telefon piyasasına hızlı bir giriş yapmış durumda.

sony xperia

sony xperia

Sony Xperia Z3; 5.2 inch ekran boyutuna sahip ve 424 ppi ekran çözünürlüğüne sahip. 32 gb dahili hafızası var ve 128 gb’a kadar, mikroSD kartlar ile hafızası yükseltilebiliyor. Sony xperia z2’den sonra hayranlarını sevindiren bir telefon. Bir önceki modelde bulunan su geçirmeme özelliği bu telefonda bulunmuyor.

5 Yorum

 1. Cangül söyledi:

  Yazınızdaki özellikle beşinci model süper duruyor

 2. Benice söyledi:

  8 numaralı model çok iyi

 3. Anita söyledi:

  Bu Kombinler muhteşem kanımca

 4. Fadime söyledi:

  Bu modelleri Mardin civarında nereden bulabilirim?

 5. Gülben söyledi:

  Sitenizdeki makalelerin büyük bir kısmını baştan sona inceledim, çok iyisiniz. Özellikle Moda Trendleri kategorisindekiler favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*