Stiletto birçok kadındın son dönemlerde asla vazgeçemediği topuklu ayakkabı modellerinden bir tanesi oldu. Bu ayakkabı kadına verdiği zarif görünüm nedeni ile sık tercih ediliyor. Ayrıca her kombin altına kolayca uydurabilen bir tür olan stiletto hakkında siz değerli okuyucular için kısa bir değerlendirme yazısı yazmak istedik.

Stiletto bildiğimiz gibi oldukça ince topuklu, platformu hiç olmayan, ayakları daha zarif ve ince gösteren, sivri burunlu, seksi bir görünüm sağlayan ayakkabı türüdür. Giyimi oldukça zordur. Peki nasıl kombin edilebilir?

ayakkabı

ayakkabı

Stiletto Ayakkabı Nasıl Kombin Edilebilir?

Özel günlerde sıkça kullanabilecek bir ayakkabı olarak abiye elbise ve gece kıyafetleri altına çok uyumludur. Bazı kadınların günlük hayatında dahi kullanmaktan vazgeçmediği bilinir. Erkekler tarafından sexi bulunan ayakkabı çeşitlerindendir.

stiletto

stiletto

Stiletto bazen boyfrend kot pantolonlarla da kombine edebilir. Renkli stilettolar, rugan mat ve deri materyalli ürünleri oldukça rağbet gören bu ayakkabı modeli oldukça kullanışlı. Bu nedenle siz de ayakkabı dolabınızda en az bir tane stiletto mutlaka bulundurmalısınız.

5 Yorum

 1. Balın söyledi:

  Bu modeller fevkalade, almak istesek nereden alırız

 2. Ayren söyledi:

  kışın bunlar özel bir etkinlikte nasıl olur

 3. Afitap söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler süper bence

 4. Güniz söyledi:

  sonbaharda bu modeller özel bir etkinlikte nasıl olur

 5. Cansın söyledi:

  İnceleme yazınızda yer alan üçüncü görseli dostuma satın almayı düşünüyorum. sizin düşünceniz nedir

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*