Bir süredir salopet tarz giysiler oldukça moda. Peki, nedir salopet?

Askılı, bahçıvan tulum ya da elbise gibi giysiler diyebiliriz. Daha çok bahçıvan tarzı olarak bilinen bu tarz giysiler şimdilerde en belirgin trendler arasında yer alıyor. İster pantolon isterseniz de etek olarak görebileceğiniz salopetleri, özellikle ünlülerin üzerinde sıklıkla görebilirsiniz. 2014 yazının vazgeçilmezi olan salopetleri giymeye kışında devam eder miyiz bilinmez ancak gelecek yaz bu tarz giysileri yeniden görebiliriz çünkü salopetler çok sevildi.

Solopet Modelleri

Slopetleri tercih eden ünlüler arasında kimler var? Kimler yok ki… Rihanna, Cameron Diaz, Alessandra Ambrosio, Heidi Klum, Jessica Alba, Jenifer Aniston ve Liv Tyler sayılabilecek birkaç ünlü. Listenin başını her zamanki gibi Rihanna çekiyor. Farklı pantolon ve jean yaklaşımlarıyla bilinen Rihanna, bu yaz salopetleri oldukça sık giydi. Hatta erkeklerde bile bu akımı görebilirsiniz. Eminem’de salopetleri tercih eden ünlüler arasında yer alıyor.

salopet cesitleri

5 Yorum

 1. sema söyledi:

  haklisin bengi, guzel tespit 🙂

 2. Alisa söyledi:

  blogunuz telefon uyumlu mu

 3. Çilay söyledi:

  sıcakta bu tasarımlar mezuniyet programında nasıl olur

 4. Bedran söyledi:

  Yazı İçeriğiniz süper bence

 5. Cilvenaz söyledi:

  Web sayfanızdaki incelemeleri sürekli özümsüyorum. Açık olmak gerekirse paylaştığınız her makale özgüvenimi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*