Korse, çoğu zaman hayat kurtaran bazen de sıkıntılı anlara neden olan gizli bir giysi. Sadece kiloları saklamak değil, dar ya da hatları belli eden elbiseler altına da giyilebiliyor. Her ne kadar rahat olmasa da korseye ihtiyacımız olduğu zamanlar olabilir. Neyse ki günümüzde üretilen korseler çok çeşitli ve sağlıklı malzemelerden üretilmektedir. Korse konusunda alternatif olabilecek isimler arasına Sofia Vergara’da katıldı. Daha önce ünlü isimlerden hiç korse koleksiyonu duymamış olabilirsiniz fakat güzel oyuncu, kadınları mutlu edecek bir korse koleksiyonu hazırladı.

Sofia Vergara

Vücut hatları ve güzelliği ile dikkat çeken Sofia Vergara’ın hazırladığı korse koleksiyonu, 9 parçadan oluşuyor. Vücut tipine göre seçilecek olan bu korselerle daha biçimli bir vücuda sahip olmak mümkün. Özellikle basen ve kalça bölümünde sorun yaşayan bayanlar için elbise giymek artık korkulu bir rüya olmaktan çıkıyor.

5 Yorum

 1. Anar söyledi:

  Bu ürünleri Ankara civarında bulabilir miyim?

 2. Açelya söyledi:

  Blogunuzda olan bilgileri sürekli özümsüyorum. Samimi olmam gerekirse paylaştığınız her detay özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Alvina söyledi:

  Web sayfanızdaki makalelerin büyük bir kısmını dikkatlice okudum, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Bayan Giyim kategorisindeki yazılar favorim.

 4. Çilay söyledi:

  Yazınızdaki özellikle birinci kombin fantastik görünüyor

 5. Çisil söyledi:

  8 sayılı görsel kusursuz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*